spodenki - Odzież rowerowa Craft

4,6 z 63368 opinii
Do jednych z najczęściej wybieranych przez nas aktywności sportowych bez wątpienia zalicza się jazda na rowerze. Możliwość wyrwania się z domu, zjazd z górki i wiatr we włosach to bez dwóch zdań wspaniałe uczucie, którego możemy doświadczać codziennie właśnie dzięki rowerowi. A jednym z elementów składających się na udaną przejażdżkę jest odzież rowerowa.
Odpowiednio dobrany ubiór na rower pozwala lepiej przygotować nasz organizm przed zwiększoną aktywnością fizyczną, a co za tym idzie, znacznie poprawić komfort jazdy. Co więcej, odzież rowerowa dodatkowo lepiej uchroni nas przed najróżniejszymi warunkami pogodowymi, wliczając w to upalne słońce, porywisty wiatr czy ulewę.
Na odzież rowerową składa się wiele elementów, ale dzięki CENEO.pl zarówno początkujący, jak i zawodowy rowerzysta dobierze strój, który najlepiej będzie odpowiadał jego potrzebom. Szeroki wybór koszulek, kurtek, spodenek oraz rękawic pozwala każdemu na rowerzyście skompletować przez internet swój odzieżowo-rowerowy zestaw marzeń. Potem pozostaje już tylko wyruszać w trasę!
Odzież rowerowa
16
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Przeznaczenie
Producent
Kolor
Kieszonka tylna
Rozmiar
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Wybieramy pełen strój na rower szosowy Poprzednie Następne
Strój na rower szosowy trudno pomylić z jakimkolwiek innym. Charakterystyczne obcisłe ubrania na dobre wpisane są w kulturę kolarską i nie sposób z nimi dyskutować. W wielu kręgach założenie innego rodzaju ubrań zakrawa o faux pas, dlatego podpowiadamy, jak nie popełnić wtopy. Jak ubrać się na rower szosowy? Oto przepis na pełen strój kolarski.
Buty na rower: jakie wybrać? Poprzednie Następne
W jeździe miejskiej na krótkich dystansach dobrze sprawdzą się nawet sandały czy trampki. Problem pojawia się wtedy, gdy zamierzasz wybrać się w dłuższą trasę. Jakie buty rowerowe warto kupić, by nie skończyć z otarciami, pęcherzami lub skaleczeniami?
Jakie spodenki rowerowe z wkładką wybrać? Poprzednie Następne
Pierwsza jazda na nowym rowerze górskim lub szosowym to niewątpliwie duża przyjemność. Ból i dyskomfort przemówi dopiero wtedy, gdy opadną emocje. Jak się okazuje, to wcale nie ból nóg lub brak kondycji doskwiera najbardziej. Większe cierpienia zafunduje ci najprawdopodobniej siodełko.
Bike shorts – nowy trend modowy inspirowany kolarstwem! Poprzednie Następne
Kojarzysz spodenki noszone przez kolarzy? To właśnie one są dzisiaj hitem! Jeśli chcesz wiedzieć z czym je nosić, jak wygląda model idealny oraz komu pasują najbardziej, to zapraszamy do dalszej lektury wpisu.