Odzież robocza

4,5 z 41193 opinii
Na Ceneo znajdziemy w tej kategorii ponad 10000 artykułów, w tym fartuchy i okulary ochronne, spodnie ogrodniczki czy kamizelki odblaskowe. Możemy wyszukać rodzaj ubrania, który nas interesuje poprzez filtr wyszukiwania. Wyświetlą nam się wtedy jedynie spodnie, kurtki, bluzy czy T-shirty, których szukamy.
Podczas wykonywania prac, w których mamy do czynienia z jakimikolwiek niebezpiecznymi czy potencjalnie szkodliwymi czynnikami, niezmiernie ważne jest noszenie ubrania ochronnego, które może nas uratować. Wiele razy mogliśmy słyszeć o wypadkach na budowie, w laboratorium chemicznym albo warsztacie stolarskim.  Warto wyposażyć się w odzież, która może nas od tego uchronić.
Warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników, których na Ceneo nie brakuje, żeby sprawdzić jakość ochrony, wygodę czy liczbę kieszeni wybranego produktu. Dzięki temu znajdziemy najlepsze ubrania robocze, w najniższej cenie. Jeśli potrzebujemy butów, polecamy odwiedzenie naszego działu „Obuwie robocze” gdzie również znajdziemy ponad 10000 artykułów.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Zawód
Rozmiar
Kolor
Płeć
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ubrania robocze, które przetrwają wszystko. Jakie kupić? Poprzednie Następne
Ty też majsterkujesz w starych dżinsach i podartym podkoszulku? To błąd! Problem wcale nie tkwi w twoim wyglądzie, chociaż ten ma znaczenie – w tym przypadku musisz przede wszystkim zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. Ubranie robocze ma zapewnić ci swobodę ruchów i zabezpieczać skórę oraz chronić przed trwałymi zabrudzeniami. Na jakie ubrania robocze należy zatem postawić?
Jaka odzież robocza do pracy w ogrodzie? Poprzednie Następne
Pielęgnacja ogrodu to brudna i ciężka robota – przekopywanie grządek i rabat, przycinanie drzewek czy wreszcie koszenie trawnika. Podczas wykonywania tych wszystkich czynności możesz się nieźle ubrudzić czy nawet skaleczyć. Dlatego zanim ruszysz do pracy w ogrodzie, postaw na solidną odzież roboczą. Jaki ubiór sprawdzi się podczas pracy na zewnątrz?
Jaki kombinezon ochronny kupić? Poprzednie Następne
Kombinezon ochronny ochroni przed szkodliwą substancją całe ciało. Sprawdź, jakie są typy kombinezonów ochronnych i jaki wybrać.