Sklep allegro.pl - Ubrania motocyklowe

4,5 z 52802 opinii
Jedni patrzą na nich z podziwem i zazdrością, inni nazywają dawcami nerek. Jedno jest pewne: motocykliści to ogromni pasjonaci. Motocykl to nie tylko maszyna, ale także styl życia. Wiąże się z określoną kulturą, stylem bycia i często także z wyglądem. Każdy motocyklista dba o odpowiedni dobór strojów, aby nie tylko imponująco wyglądać na swojej maszynie, ale także aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Do wyboru mamy kombinezony, kurtki (zaopatrzone w ochraniacze łokci, kręgosłupa, barków i klatki piersiowej), spodnie (z dodatkowymi ochraniaczami kolan i bioder), kaski, rękawice (spełniające trzy główne funkcje: zapewnienie przyczepności, ochrona przed wychłodzeniem dłoni oraz zabezpieczenie przed skutkami wypadku), ochraniacze i buty specjalnie dostosowane do tego sportu, chroniące nas przed złamaniem, potłuczeniami i chłodem.
Na Ceneo.pl znajdziesz bogatą i rozbudowaną ofertę odzieży motocyklowej. Zebraliśmy specjalnie dla Was produkty najlepszych i cenionych producentów w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Zapraszamy więc do zakupów, a później machiny w dłoń i szerokiej drogi!
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rozmiar
Przeznaczenie
Kolor
Materiał
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak wybrać kombinezon na motor? Poprzednie Następne
Zakup motocykla to ostatni etap przygotowań do motocyklowej zajawki. W pierwszej kolejności musisz kupić dobrej jakości strój, buty i kask, które są de facto jedynym zabezpieczeniem w razie upadku. Zobacz, jak wybrać dobry kombinezon na motocykl i na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupu.
Strój motocyklowy dla początkującego — co wybrać? Poprzednie Następne
Zakup pierwszego motocykla to chwila, w której emocje mogą wziąć górę nad zdrowym rozsądkiem. Najczęściej objawia się to nieodpowiednim strojem, nie zapewniającym motocykliście niemal żadnego bezpieczeństwa. Co należy wiedzieć przed zakupem pierwszego stroju na motocykl?
Kobieta na motocyklu. Jak się ubrać? Poprzednie Następne
Kto powiedział, że jazda na motocyklu jest zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn? Obecnie na trasach można spotkać coraz więcej kobiet, które nie boją się szybkości i skoków adrenaliny. Podobnie jak i w codziennym życiu, tak i podczas przemierzania kilometrów na jednośladzie warto postawić na wygodę i zadbać o bezpieczeństwo, aby wyjść z ewentualnego wypadku bez szwanku. Podpowiadamy, jakie spodnie, kurtkę damską i akcesoria wybrać na motocykl w trakcie nadchodzącego sezonu.