Odkurzacze Mamibot

4,5 z 132276 opinii

Automatyczne odkurzacze bezobsługowe, czyli roboty sprzątające, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Rozwój techniki sprawił, że męczące, wielogodzinne odkurzanie odchodzi do przeszłości. Całą pracę wykonuje za nas robot. Wśród odkurzaczy bezobsługowych wyróżnia się przy tym marka Mamibot, w tym roboty hybrydowe najnowszych generacji oraz specjalistyczne urządzenia do odkurzania i mycia.

Automatyczny, bezobsługowy odkurzacz Mamibot to komfort życia codziennego

Roboty do odkurzania zdobywają wyłącznie pozytywne opinie: uciążliwe, długotrwałe odkurzanie to przeszłość. Zasada działania odkurzacza automatycznego jest prosta: włączamy go lub programujemy ustalony z góry czas pracy, a robot odkurza za nas całe mieszkanie. Dzięki programowaniu czasu pracy Mamibota możemy używać także wtedy, kiedy nie ma nas w domu. Odkurzacze hybrydowe dzięki wbudowanym kamerą tworzą mapę całego mieszkania, co pozwala im na omijanie mebli i innych przeszkód oraz na bardzo szybkie i dokładne odkurzenie całej powierzchni. Odkurzacze Mamibot z serii Grey, Black i Vslam zaopatrzone są w systemy czujników i wiele ciekawych akcesoriów, a sterowanie nimi umożliwia dedykowana aplikacja. Dokładność odkurzania gwarantowana przez Mamiboty nie jest możliwa do osiągnięcia za pomocą zwykłych odkurzaczy: 20 minut codziennego odkurzania sprawi, że nasz dom będzie czystszy, niż kiedykolwiek przedtem. Wszystkie roboty Mamibot wyróżnia ciekawy, nowoczesny design, lekkość i małe rozmiary: wiele z nich zmieści się nawet w szufladzie. Ceny Mamibotów nie są wysokie: już za 1000 złotych możemy pozbyć się raz na zawsze uciążliwego problemu odkurzania. Mamiboty do także urządzenia specjalistyczne, np. nie pozostawiające smug roboty do mycia okien z serii Glassy, odkurzacze cyklonowe oraz urządzenia pionowe z serii Piona.

Zobacz strefę Mamibot
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Typ filtra
Długość przewodu
Kolor
Poziom hałasu
Rodzaj zasilania
Wbudowany ręczny odkurzacz
Pojemność worka/pojemnika [l]
Praca na mokro
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking najlepszych odkurzaczy Poprzednie Następne

Ranking najlepszych odkurzaczy

Jaki odkurzacz kupić? Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zapoznaj się z charakterystykami poszczególnych typów tego urządzenia. Automatyczny, bezworkowy, wodny, a może tradycyjny? Sprawdź opisy wszystkich 9 rodzajów odkurzaczy i ranking najciekawszych modeli!

Bałagan w domu – jak wpływa na twoje zdrowie i nastrój? Poprzednie Następne

Bałagan w domu – jak wpływa na twoje zdrowie i nastrój?

Nie lubisz sprzątać lub nie masz czasu na odkładanie rzeczy na miejsce? Niestety, bałagan ma kiepski wpływ na twoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli więc chcesz pr...

Dlaczego warto kupić iRobota  z oficjalnej dystrybucji? Poprzednie Następne

Dlaczego warto kupić iRobota z oficjalnej dystrybucji?

Odkurzanie i mycie podłogi możesz zlecić inteligentnym robotom. Ale uwaga – jeśli chcesz cieszyć się pełnym wsparciem podczas sprzątania domu, zdaj się na oficjalną dystrybucję – zakup sprzętu z autoryzowanych źródeł to gwarancja pełnowartościowych urządzeń oraz pełnej opieki pozakupowej ze strony producenta.

Odkurzacz do sierści – jak pozbyć się sierści z domu? Poprzednie Następne

Odkurzacz do sierści – jak pozbyć się sierści z domu?

Jak pozbyć się sierści psa czy kota z mieszkania lub domu? Zobacz, jaki odkurzacz do sierści wybrać.

Odkurzacz z filtrem wodnym czy cyklonowym? Wybierz sprzęt odpowiedni do twoich potrzeb Poprzednie Następne

Odkurzacz z filtrem wodnym czy cyklonowym? Wybierz sprzęt odpowiedni do twoich potrzeb

Nie ma co się oszukiwać: na świecie są o wiele przyjemniejsze czynności niż sprzątanie. Znamy jednak sposób na to, by odkurzanie było szybsze i skuteczniejsze, wiec gra jest warta świeczki. Zobacz, jak nowoczesna technologia zastosowana w odkurzaczach Thomas pomaga w domowych porządkach.

Odkurzacze - opinie

Mamibot Grey 2w1 4,5 / 5 60 opinii / 5 pytań
  • Typ filtra: HEPA
  • Pojemność worka/pojemnika [l]: 0,6 l

Kategoria Odkurzacze automatyczne

Mamibot Piona V7 5,0 / 5 4 opinie / Zadaj pytanie
  • Typ filtra: HEPA
  • Wbudowany ręczny odkurzacz: Tak
  • Pojemność worka/pojemnika [l]: 0,6 l

Kategoria Odkurzacze pionowe