Ochraniacze piłkarskie

4,6 z 30162 opinii
Gra w piłkę nożną często wywołuje kontuzje. Niejeden zawodowy gracz musiał zrezygnować z kariery ze względu na doznany uraz. Opinie ekspertów mówią jasno - odpowiednie ochraniacze są w stanie zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji do minimum. Nowoczesne materiały amortyzujące zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. Z odpowiednimi ochraniaczami nie straszny będzie ci upadek, bądź groźne potknięcie.
Wytrzymałe materiały
Do wykonania naszych produktów zostały użyte najnowsze technologie amortyzujące. Powoduje to, że oferowane przez nas akcesoria są niezawodne i sprawdzą się w wielu niespodziewanych wypadkach. Piłkarskie treningi odbywają się często na mokrej i śliskiej murawie. Odpowiednie zabezpieczenie kończyn spowoduje, że upadek będzie niegroźny.
Niezawodna jakość - amortyzująca budowa ochraniaczy
Wyselekcjonowane materiały i tkaniny zostały użyte do stworzenia najwyższej zabezpieczeń przed upadkami. Niezależnie od pozycji na boisku, oferowane przez nas marki sportowe mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wytrzymałych produktów, które wytrzymują kilka sezonów intensywnego użytkowania. Ochraniacze piłkarskie jeszcze nigdy nie były tak komfortowe w stosowaniu.
Wysoki komfort gry
Często słyszy się narzekania, że ochraniacze piłkarskie wpijają się w ciało, tworząc siniaki i rany. Wyściółka oferowanych przez nas produktów zapewnia wygodę i jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo. Koniec z nieestetycznymi podrażnieniami i zadrapaniami.
Przetestowana niezawodność zapewnia ochronę poprzez warstwę izolującą
Na co szczególnie zwrócić uwagę?
Przy wyborze idealnych zabezpieczeń należy wziąć pod uwagę wymiary danego ochraniacza i dopasować jego specyfikę do kształtu kończyn.
Zawsze podajemy szczegółowe informacje w opisach, bo zależy nam na bezpieczeństwie klientów. Ponadto, zadbaliśmy także o aspekty estetyczne, poszerzając naszą ofertę o nowe kolory i kształty.
Dziesiątki zadowolonych klientów
Z usług naszego sklepu korzystają najwięksi profesjonaliści w dziedzinie piłki nożnej. Mamy wiele pochlebnych opinii, które zostały wystawione ze względu na naszą niezawodność i rzetelność. Ochraniacze piłkarskie, które oferujemy zostały wielokrotnie przetestowane na boisku w czasie gry.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Rower dziecięcy jako prezent na komunię Poprzednie Następne

Rower dziecięcy jako prezent na komunię

Już niedługo sezon komunijny, tak więc należy pomyśleć nad prezentami dla swoich pociech. Warto zdecydować się na sprawdzoną niespodziankę - dziecięcy rower. Spełnij marzenie swojego dziecka i podaruj mu uśmiech w ten wyjątkowy dzień. Zajrzyj na Ceneo.pl

Deskorolka fish — opcja dla prawdziwych hobbystów Poprzednie Następne

Deskorolka fish — opcja dla prawdziwych hobbystów

Deskorolka typu fish świetnie nadaje się do jazdy po mieście. Choć za jej pomocą nie wykonamy spektakularnych trików, ma ona swoje zalety, o których piszemy w niniejszym poradniku.

Wyjazd na narty — w co warto się zaopatrzyć? Poprzednie Następne

Wyjazd na narty — w co warto się zaopatrzyć?

Twój wyjazd na narty zbliża się wielkimi krokami, do takiej wyprawy należy się, rzecz jasna, odpowiednio przygotować. a Ty dalej nie wiesz co powinno znaleźć się w Twojej walizce? Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Proteiny w proszku czy w jedzeniu — porady dla aktywnych Poprzednie Następne

Proteiny w proszku czy w jedzeniu — porady dla aktywnych

Moda na uprawianie sportu i prowadzenie zdrowego stylu życia trwa w najlepsze, a nieodłączną częścią postępów w sporcie jest bogata w proteiny dieta. Każda osoba zainteresowana tematem zetknęła się zapewne z dylematem — proteiny w proszku czy w jedzeniu?

Mikronarzędzia - zestaw naprawczy, który możesz mieć zawsze przy sobie Poprzednie Następne

Mikronarzędzia - zestaw naprawczy, który możesz mieć zawsze przy sobie

Chcesz być gotowy na nieprzewidziane awarie, ale nie masz zamiaru nosić przy sobie ciężkiego multitoola?