Obudowy serwerowe

4,5 z 75885 opinii
Obudowy serwerowe - Inwestycja na długie lata
Obudowa to nie tylko kawałek tworzywa, który jest stałym elementem serwera. Obudowy serwerowe spełniają bardzo ważną i odpowiedzialną funkcję, ponieważ chronią delikatne połączenia sieciowe przed kurzem i zanieczyszczeniami. Często ratują życie komputerów, chroniąc przed trwałą utratą danych. Jest to szalenie ważne w prestiżowych placówkach, które obsługujemy dostarczając najwyższej jakości obudowy serwerowe.
Jeżeli zależy ci na bezpiecznym przechowywaniu danych i sprawnym działaniu przedsiębiorstwa, musisz zainwestować w odpowiednie izolacje, na które dajemy gwarancję jakości i niezawodności. Inwestycja po latach zwróci się w postaci zabezpieczenia „serca” firmy przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Niezawodny design - obudowy serwerowe
W zależności od usytuowania serwerów w twojej firmie, możesz wybrać odpowiedni desing zabezpieczeń. Jeżeli serwerownią jest prostym pokojem, odseparowanym od reszty pracowników, zainwestuj w proste i funkcjonalne rozwiązania. Jeżeli natomiast zależy ci na wyeksponowaniu sprzętu, postaw na nietuzinkowe, zwracające uwagę obudowy. Efekt murowany!
Projektanci współpracujący z wytwórnią izolacji stosują tylko i wyłącznie najnowsze technologie, wielokrotnie przetestowane w biznesowych placówkach. Co najważniejsze, wykorzystują sprawdzone i znane im tworzywa. W naszym sklepie nie oferujemy wątpliwej jakości materiałów, ponieważ priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta.
Obudowy serwerowe - Problemy znikną!
Zapewne często słyszałeś o problemach z firmowymi komputerami spowodowanymi słabym i niewystarczającym zabezpieczeniem. Niewiele brakuje, każdy pyłek albo kurz może wywołać poważne następstwa dla technologii. Dlatego nie można oszczędzać na zabezpieczeniach, bo cenne dane niespodziewanie ulegną destrukcji.
Tylko oferty
Cena
Producent
Moc zasilacza
Typ
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze routery - Ranking top 10 modeli Poprzednie Następne
Jeżeli Twój obecny router zrywa połączenie internetowe to warto zastanowić się nad nowym, który zwiększy komfort korzystania z sieci. W wyborze nowego urządzenie pomoże Ci specjalnie przygotowany ranking najpopularniejszych routerów w ceneo.pl
Ranking serwerów NAS - 10 najlepszych modeli 2019 Poprzednie Następne
Jaki serwer NAS jest najlepszy? Ranking serwerów NAS od Ceneo.pl pomoże Ci w odpowiedzi na to pytanie. W naszym zestawieniu znalazły się najtańsze, najpopularniejsze oraz najbardziej zaawansowane technologicznie modele serwerów NAS.
Jaki router LTE wybrać? Ranking routerów LTE Poprzednie Następne
Podpowiadamy jak wybrać tani i dobry router LTE. Czym charakteryzuje się dobry router LTE? Jakie są najlepsze modele tego typu urządzeń? Odpowiedzi szukajcie w naszym rankingu
Zdalny nadzór. Jak zabezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem na urlop? Poprzednie Następne
. O tym, że w domu wszystko jest w porządku, przekonamy się nawet z końca świata dzięki takim sprzętom, jak kamery czy czujniki zalania. Które z nich są warte uwagi?
Monitoring w domu - kiedy warto założyć? Poprzednie Następne
Monitoring w domu to doskonały sposób, aby uchronić swój dobytek przed kradzieżą. Czy warto zdecydować się na założenie kamer w domu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.
Router ADSL i DSL. Czym się różnią? Który kupić? Poprzednie Następne
Dostawcy usług sieciowych zazwyczaj wraz z podpisaniem umowy przekazują router z zablokowanym dostępem do ustawień. W ten sposób udostępniany Internet bywa mocno ograniczany, przez co nie wykorzystujemy w pełni jego potencjału. Rozwiązaniem tego problemu jest kupienie własnego urządzenia. Z tekstu dowiecie się, jakie są różnice pomiędzy routerem ADSL a DSL i który powinniście wybrać.
Kamera do monitoringu bezprzewodowego: ranking Poprzednie Następne
Kamery IP znacznie podnoszą bezpieczeństwo domu, jak i małych firm. Bezprzewodowy dostęp do podglądu na żywo sprawia, że każdy włamywacz nie może czuć się bezpiecznie. Wybraliśmy najlepsze kamery bezprzewodowe do monitoringu dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.
Jaki router do domu do światłowodu? Poprzednie Następne
Jaki router do domu będzie najlepszy? Zobacz, jaki router do światłowodu kupić, żeby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w łączu.
Router gamingowy – jak wybrać router do gier? Poprzednie Następne
Zobacz, dlaczego warto zainwestować w router gamingowy, który zapewni niski ping umożliwiający komfortowe granie w trybach online.
Jak wybrać kartę wi-fi do PC i laptopa? Poprzednie Następne
Karty wi-fi są niezbędne do korzystania z sieci bezprzewodowej. Sprawdź, jak wybrać kartę wi-fi do PC lub laptopa.
  • Typ: Rack 1U
  • Moc zasilacza: 200 W
Dodaj do ulubionych
  • Typ: Mini tower
  • Moc zasilacza: 300 W
677,40