Obudowy komputerowe - 168 mm

4,6 z 85924 opinii
Obudowy komputerowe dostępne w tej kategorii to produkty znanych i renomowanych producentów sprzętu komputerowego. Wymienić tutaj można na przykład Arecool, BitFenix, Cooler Master czy Fractal Design. Obudowy komputerowe są kompatybilne z określonymi modelami płyt głównych. Z tego względu warto sprawdzić ten parametr przed zrobieniem zakupów. Obudowy komputerowe są skonstruowane w ten sposób, że wyposażone są we wnęki zewnętrzne a także wewnętrzne. Rozmiary tych elementów są zawsze wyrażone w calach. Kupując obudowy komputerowe, warto także sprawdzić, ile slotów rozszerzeń posiada dany model. Ale to nie wszystko - obudowy komputerowe posiadają również złącza USB. Zastanawiając się nad zakupem konkretnego modelu, warto uprzednio sprawdzić ilość złączy oraz ich typ. Wejście audio jest dodatkowym atutem obudowy komputerowej. Wszystkie obudowy komputerowe wyposażone są w wentylatory, które spełniają funkcję chłodzącą. Często jest to przedni wentylator. Jego wielkość wyrażona jest w milimetrach. Kolorystyka tego typu asortymentu to przede wszystkim neutralne barwy takie jak czerń, szarość i chrom.
Obudowa i zasilanie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Typ
Sloty kart rozszerzeń
Maksymalna długość karty graficznej
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
Materiał
Montaż beznarzędziowy
Zasilacz w zestawie
Standard płyty głównej
Standard zasilacza
Złącza na panelu przednim
Kolor
Zamontowane wentylatory
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Ranking TOP 10 obudów komputerowych Poprzednie Następne
Dobra obudowa musi zapewnić odpowiednią wentylację, a także ograniczyć hałas pracujących podzespołów. Nie można zapominać również o kwestiach estetycznych, które dla wielu osób mają duże znaczenie. Wybraliśmy 10 najlepszych obudów komputerowych dostępnych w sklepach od ręki!
Jaka obudowa gamingowa do komputera? Poprzednie Następne
Czasy, gdy obudowy komputerowe były nudnymi, szaro-beżowymi skrzynkami mamy już dawno za sobą. Pecety budowane przez entuzjastów oraz graczy imponują, a czasami zaskakują swoim wyglądem oraz funkcjami. Producenci oferują setki rożnych gamingowych obudów, podpowiadamy więc, jak wybrać najlepszą dla siebie.
Jaki zasilacz do komputera stacjonarnego? Poprzednie Następne
Zasilacz do komputera stacjonarnego to, wbrew pozorom, bardzo ważny element, na którym nie warto oszczędzać. Sprawdź, jaki model wybrać, a także na co zwracać uwagę podczas zakupu.
Inne spojrzenie na wyspy kuchenne Poprzednie Następne
Przy wyspie kuchennej jemy, gotujemy i spędzamy wspólnie czas. Popularne rozwiązanie do aneksów kuchennych potrafi zaskoczyć nie jednym!Aneks kuchenny stał się ...
Awaryjne zasilanie domowego sprzętu. Przegląd UPS-ów do 1000 zł Poprzednie Następne
Gdy specjaliści od energetyki przewidują nadchodzący blackout – rozległą awarię zasilania – warto zabezpieczyć się przed problemami. Jednym ze sposobów jest UPS. To awaryjny zasilacz, zdolny podtrzymać działanie naszych domowych sprzętów, a zwłaszcza komputera, po odcięciu prądu. Które UPS-y do 1000 zł są warte uwagi?

Polecamy