Obudowa i zasilanie

4,5 z 75885 opinii

Dobór zasilacza oraz obudowy komputera klasy PC jest często bagatelizowany przez użytkowników. Jest to błędne podejście. Odpowiednio dobrana obudowa zapewni prawidłową wentylację, co przełoży się na niższą temperaturę pracy podzespołów. Wpłynie również wydatnie na głośność pracy sprzętu. Na rynku znajduje się wiele rodzajów obudów. W zależności od naszego zapotrzebowania będą różnić się wielkością, stylistyką, materiałami, rodzajem i ilością złączy, wentylatorami oraz wyciszeniem.

Powinniśmy tutaj zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość obudowy, gdyż ona będzie determinować, jakie podzespoły będziemy w stanie w niej zmieścić, oraz to jakie będą możliwości rozbudowy naszego zestawu w przyszłości. Duże znaczenie ma również właściwy dobór zasilacza pod konkretny Komputer. Najważniejszym jego parametrem jest moc. Moc zasilacza mówi nam, ile jest on w stanie dostarczyć energii do podzespołów naszego komputera, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. Ceneo oferuje nam największy wybór urządzeń w najlepszych cenach. Produkty można posortować według nazwy, lokalizacji sklepu, przedziału cenowego oraz producenta. Lista producentów jest bardzo długa i zawiera między innymi: Dell, Lenovo, 4World, AEG, APC, Lestar czy Aerocool. Z Ceneo Twoje zakupy będą szybkie, przyjemne i bezpieczne

Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Awaryjne zasilanie domowego sprzętu. Przegląd UPS-ów do 1000 zł Poprzednie Następne
Gdy specjaliści od energetyki przewidują nadchodzący blackout – rozległą awarię zasilania – warto zabezpieczyć się przed problemami. Jednym ze sposobów jest UPS. To awaryjny zasilacz, zdolny podtrzymać działanie naszych domowych sprzętów, a zwłaszcza komputera, po odcięciu prądu. Które UPS-y do 1000 zł są warte uwagi?
Inne spojrzenie na wyspy kuchenne Poprzednie Następne
Przy wyspie kuchennej jemy, gotujemy i spędzamy wspólnie czas. Popularne rozwiązanie do aneksów kuchennych potrafi zaskoczyć nie jednym!Aneks kuchenny stał się ...
Jaki zasilacz do komputera stacjonarnego? Poprzednie Następne
Zasilacz do komputera stacjonarnego to, wbrew pozorom, bardzo ważny element, na którym nie warto oszczędzać. Sprawdź, jaki model wybrać, a także na co zwracać uwagę podczas zakupu.

Obudowa i zasilanie - opinie

  • Moc zasilacza: 500 W
  • Sata: 7 wtyczek
  • Standard: ATX
  • Moc zasilacza: 600 W
  • Sata: 7 wtyczek
  • Standard: ATX
  • Standard: ATX
  • Odpinane złącza: Posiada