Nożyce ogrodnicze

4,5 z 22155 opinii

Nożyce Ogrodowe - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Nożyce ogrodnicze - opinie

Piękny ogród w mgnieniu oka dzięki nożycom ogrodniczym z Ceneo.pl

Utrzymanie pięknego ogrodu wymaga od Ciebie sporo pracy oraz czasu? Najwyższa pora na zakup nożyc ogrodniczych. Nożyce ogrodnicze to nieoceniona pomoc przy pielęgnacji ogrodu. Dzięki nożycom ogrodniczym szybko i bez wysiłku przytniesz krzewy, drzewa czy żywopłot. Pozostaje więc tylko wybrać idealne nożyce ogrodnicze. Na Ceneo.pl znajdziesz nożyce ogrodnicze do profesjonalnej idomowej pielęgnacji ogrodu. Czekają na Ciebie setki produktów cenionych i doświadczonych marek, takich jak Makita, Bosch czy Gardena.

Rodzaje nożyc ogrodniczych

Na Ceneo.pl dostępne są trzy podstawowe rodzaje nożyc ogrodniczych: akumulatorowe, elektryczne i spalinowe. Każdy z rodzajów nożyc ogrodniczych ma swoje wady i zalety:

  • - nożyce ogrodnicze akumulatorowe – nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej, nie musisz się więc martwić o brak prądu czy długość kabla zasilającego, który dodatkowo plącze się pod nogami. Nożyce ogrodnicze akumulatorowe ponadto cicho pracują. Ich wadą jest stosunkowo niska moc. Są dobrym rozwiązaniem do niewielkich ogródków czy działek
  • - nożyce ogrodnicze elektryczne – zaletą nożyc ogrodowych elektrycznych jest cena – są tańsze od nożyc ogrodowych spalinowych. Oprócz tego nie emitują spalin i są bardziej ciche od nożyc spalinowych. Nożyce ogrodnicze elektryczne wymagają jednak stałego podłączenia do sieci, co wiąże się z koniecznością ciągłego przekładania kabla podczas pracy. Dodatkowym ograniczeniem jest długość kabla. Nożyce ogrodnicze elektryczne sprawdzą się w ogródkach średniej wielkości
  • - nożyce ogrodnicze spalinowe – ten typ nożyc ogrodniczych charakteryzuje się dużą mocą,a tym samym wysoką wydajnością. Nożyc ogrodniczych spalinowych można z powodzeniem używać również na mokrych krzewach czy drzewach.Nożyce ogrodnicze spalinowe nie wymagają zasilania, są więc doskonałym rozwiązaniem dla dużych powierzchni. Jakie są wady nożyc ogrodniczych spalinowych? Wysoka cena i waga oraz emisja spalin.
  • Parametry nożyc ogrodniczych

    Nożyce ogrodnicze posiadają ostrza jednostronne lub dwustronne. Nożyce ogrodnicze z ostrzami jednostronnymi dobrze spisują się na szerokich i płaskich powierzchniach, na przykład żywopłotach. Ich cechą jest długie cięcie znacznie przyspieszające pracę. Nożyce ogrodnicze z dwustronnymi ostrzami są bardziej dokładne, a tym samym są dobrym rozwiązaniem przy cięciu bardziej skomplikowanych kształtów. Z ich pomocą wytniesz dowolny kształt krzewów czy żywopłotów. Innym ważnym parametrem nożyc ogrodniczych jest moc silnika. Moc silnika nożyc ogrodniczych zależy od rodzaju przycinanych roślin. Do niewielkich krzewów w zupełności wystarczą nożyce ogrodnicze o niżej mocy. Jeżeli chcesz przycinać czy ucinać grube konary drzew, sięgnij po nożyce ogrodnicze o większej mocy. Na Ceneo.pl dostępne są nożyce ogrodnicze o różnej mocy. Nie bez znaczenia jest waga nożyc ogrodniczych. Cięższe nożyce ogrodnicze są trudniejsze do utrzymania i manewrowania. Na Ceneo.pl dostępne są nożyce ogrodnicze o różnych parametrach, do domowego i profesjonalnego użytku. Razem z Ceneo.pl szybko znajdziesz idealne nożyce ogrodnicze.