Nożyce do blachy i rozdzieraki

4,5 z 60866 opinii
W warsztacie każdego miłośnika majsterkowania jest miejsce na elektronarzędzia. Elektronarzędzia to podstawowy sprzęt wykorzystywany przy budowie i remoncie domu lub mieszkania. Na Ceneo.pl odszukasz elektronarzędzia dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów.
Nożyce do blachy i rozdzieraki to elektronarzędzia przydatne w budownictwie – pozwalają na praktycznie bezwysiłkowe cięcie, a tym samym zwiększają efektywność pracy. Nożyce do blachy i rozdzieraki mogą ciąć różne materiały: stal, metal lub blachę (w tym blachę falistą i trapezową). Podczas wyboru nożyc do blachy i rozdzieraków przyjrzyj się mocy urządzenia. Kliknięcie odpowiedniego filtru zawęzi wybór do modeli o konkretnej mocy. Do ważnych parametrów należy również maksymalna grubość ciętej blachy i napięcie. Nożyce do blachy i rozdzieraki mogą być użyte do cięcia prostego lub krzywoliniowego po obrysie. Przydatną funkcją jest wyrzucanie opiłków w dół – dzięki temu linia cięcia jest dobrze widoczna. Nożyce do blachy i rozdzieraki o ergonomicznej budowie mogą być wykorzystane do pracy jednoręcznej.
Nożyce do blachy i rozdzieraki wiążą się ze sporym wydatkiem. Warto dokładnie przyjrzeć się produktom. Pomocne będzie zapoznanie się ze szczegółowymi danym na temat nożyc do blachy i rozdzieraków dostępne w zakładce „informacje o produkcie”.
Elektronarzędzia
Tylko oferty
Cena
Producent
Moc
-
Zasilanie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking wkrętarek Poprzednie Następne

Ranking wkrętarek

Wkrętarka należy do obowiązkowego wyposażenia skrzynki na narzędzia. Jaką wybrać? Dowiesz się z rankingu najlepszych wkrętarek na Ceneo.pl.

Jaka wiertarka udarowa? Jak wybrać wiertarkę udarową? Poprzednie Następne

Jaka wiertarka udarowa? Jak wybrać wiertarkę udarową?

Szukasz wiertarki udarowej do domowego lub profesjonalnego warsztatu? Zobacz, jaka wiertarka udarowa będzie najlepsza.

Szlifierka do mebli - jaką wybrać? Poprzednie Następne

Szlifierka do mebli - jaką wybrać?

Oscylacyjna, taśmowa, a może mimośrodowa – jaka szlifierka do renowacji mebli będzie najlepszym wyborem? A co, jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup sprzętu tego typu? Są na to sposoby. Przekonaj się, jaka szlifierka do mebli będzie najlepszym wyborem oraz jak możesz wykorzystać inny sprzęt warsztatowy do usuwania starych powłok malarskich.

Jak odnowić drewniane drzwi? Poprzednie Następne

Jak odnowić drewniane drzwi?

Stare drewniane drzwi mogą być świetnym uzupełnieniem aranżacji wnętrz. Zanim jednak skrzydło drzwiowe z przeszłością trafi do twojego mieszkania, konieczna może okazać się renowacja. Jak odnowić stare drewniane drzwi? Przekonajmy się.

Jaka wiertarko-wkrętarka – ranking najpopularniejszych modeli Poprzednie Następne

Jaka wiertarko-wkrętarka – ranking najpopularniejszych modeli

Wiertarko-wkrętarka to praktyczne urządzenie, dzięki któremu wykonasz szereg domowych prac. Jaka wiertarko-wkrętarka będzie najlepszą opcją? Sprawdź nasz ranking.