Nożyce do blachy i rozdzieraki

4,5 z 50662 opinii
W warsztacie każdego miłośnika majsterkowania jest miejsce na elektronarzędzia. Elektronarzędzia to podstawowy sprzęt wykorzystywany przy budowie i remoncie domu lub mieszkania. Na Ceneo.pl odszukasz elektronarzędzia dla profesjonalistów i domowych majsterkowiczów.
Nożyce do blachy i rozdzieraki to elektronarzędzia przydatne w budownictwie – pozwalają na praktycznie bezwysiłkowe cięcie, a tym samym zwiększają efektywność pracy. Nożyce do blachy i rozdzieraki mogą ciąć różne materiały: stal, metal lub blachę (w tym blachę falistą i trapezową). Podczas wyboru nożyc do blachy i rozdzieraków przyjrzyj się mocy urządzenia. Kliknięcie odpowiedniego filtru zawęzi wybór do modeli o konkretnej mocy. Do ważnych parametrów należy również maksymalna grubość ciętej blachy i napięcie. Nożyce do blachy i rozdzieraki mogą być użyte do cięcia prostego lub krzywoliniowego po obrysie. Przydatną funkcją jest wyrzucanie opiłków w dół – dzięki temu linia cięcia jest dobrze widoczna. Nożyce do blachy i rozdzieraki o ergonomicznej budowie mogą być wykorzystane do pracy jednoręcznej.
Nożyce do blachy i rozdzieraki wiążą się ze sporym wydatkiem. Warto dokładnie przyjrzeć się produktom. Pomocne będzie zapoznanie się ze szczegółowymi danym na temat nożyc do blachy i rozdzieraków dostępne w zakładce „informacje o produkcie”.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Moc

-

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych Poprzednie Następne

Wybieramy najlepszą wiertarkę i wkrętarkę do prac domowych

W każdym domu powinien znajdować się chociaż podstawowy zestaw narzędzi służący do przeprowadzania drobnych napraw lub montażu elementów wyposażenia mieszkania. Oprócz tradycyjnego młotka, śrubokrętu, szczypców czy klucza w zestawie takim powinna się znaleźć także wiertarka lub wiertarko-wkrętarka, która ułatwia wykonanie wielu czynności.

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie Poprzednie Następne

Elektronarzędzia do pracy przy drewnie

Majsterkowanie w drewnie stało się niezwykle modne, gdyż — jak się okazuje — samodzielne odnowienie mebli, wybudowanie altanki lub skonstruowanie półki do przedpokoju sprawia wielu osobom ogromną radość i daje mnóstwo satysfakcji. Dużym powodzeniem cieszą się też zakłady stolarskie, które oferują klientom meble na zamówienie lub inne przedmioty codziennego użytku.

Narzędzia przydatne przy obróbce metali Poprzednie Następne

Narzędzia przydatne przy obróbce metali

Obróbką metali nazywa się proces, w wyniku którego zmieniają się ich właściwości fizyczno-chemiczne. W procesie tym stosuje się różne metody i dlatego wyróżnia się: obróbkę cieplną, chemiczną, cieplno-chemiczną, plastyczną oraz obróbkę skrawaniem. Podstawowymi i najczęściej stosowanymi metodami są obróbka skrawaniem oraz obróbka plastyczna. Są one stosowane w większości zakładów produkcyjnych i warsztatach, w których wykorzystuje się metal.

Jak zrobić meble z palet? Lista potrzebnych narzędzi Poprzednie Następne

Jak zrobić meble z palet? Lista potrzebnych narzędzi

Są designerskie, bardzo tanie i można je wykonać zupełnie samemu. Meble z palet od kilku lat królują we wnętrzach, na balkonach oraz w ogrodach.

Nożyce do blachy i rozdzieraki - opinie