Nocniki nakładki na WC i podesty - Nakładki, Nocniki

4,7 z 177381 opinii
Nauczenie dziecka samodzielnej pielęgnacji i załatwiania potrzeb fizjologicznych to milowy krok w wychowaniu pociechy w pierwszym etapie jej życia. Osiągnięcie tego celu wymaga jednak od rodziców dużej dozy cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Gdy dziecko jest już na tyle duże i rozwinięte, by powoli zmniejszać zużycie pieluch, należy stopniowo oswajać je z nocnikiem. Przystosowanie malca do korzystania z tego akcesorium to pierwszy sukces. Stanowi bowiem znak, że dziecko wie, jak należy właściwie przeprowadzić osobistą toaletę. Kolejnym etapem nauki jest oswajanie dziecka z sedesem. Standardowe deski klozetowe nie są przystosowane do maluchów, ale można bez problemu uporać się z tym problemem dzięki nakładkom na WC, a w przypadku nieco starszych dzieci podestów umożliwiających samodzielną obsługę toalety. Szeroką gamę tego typu akcesoriów można znaleźć na Ceneo.pl. W ofercie porównywarki znalazły się nie tylko nocniki, nakładki i schodki, ale także nocniki z pozytywką i nocniki turystyczne w kształtach i kolorach przykuwających uwagę najmłodszych, w tym także z motywami z popularnych bajek i filmów animowanych. W skład propozycji wchodzą propozycje takich marek jak Okt, Rotho, Bebe Jou, BabyBjorn i Pottete Plus.
Pielęgnacja i zdrowie dziecka
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Interaktywny nocnik grający. Pomoc w nauce korzystania z nocnika Poprzednie Następne
Trening czystości to dość trudna sprawa – wie o tym doskonale każdy, kto próbował kiedyś przekonać małe dziecko do załatwiania swoich potrzeb w konkretnym miejscu. Jeśli jednak sięgniesz po atrakcyjny dla dziecka nocnik grający i sprawisz, że nauka czystości stanie się zabawą, wszystko z pewnością stanie się łatwiejsze.
Nauka sikania na nocniku krok po kroku Poprzednie Następne
Początki korzystania z nocnika to dla maluszka prawdziwa rewolucja. Sam trening czystości to zwykle długi i nieco skomplikowany proces, dlatego uzbrój się w cierpliwość. Nauka sikania na nocniku to wyzwanie dla rodzica i dziecka. Radzimy, co zrobić, aby lekcje zakończyły się sukcesem.
Dziecko nie może zrobić kupy. Jak zwalczać zaparcia u dzieci? Poprzednie Następne
Zaparć u dzieci nie wolno lekceważyć – choć od czasu do czasu zdarzają się każdemu, pojawiające się regularnie zatwardzenia mogą zwiastować kłopoty zdrowotne. Jak zachować się, kiedy dziecko nie może zrobić kupy? Po czym poznać, że maluchowi doskwierają zaparcia?

Nocniki nakładki na WC i podesty - opinie