Nianie elektroniczne i monitory oddechu - Monitory oddechu BabySense

4,7 z 178996 opinii
Nianie elektroniczne i monitory oddechu dają pewność rodzicom i opiekunom, że z ich dzieckiem nie dzieje się nic złego. Niewątpliwą zaletą tego typu urządzeń jest możliwość monitorowania stanu dziecka podczas przebywania w innym pomieszczeniu. Nianie elektroniczne i monitory nie mają bezpośredniego kontaktu z dzieckiem, ale wyposażone są w specjalne czujniki w postaci niewielkich płytek sensorycznych. Umieszcza się je pod materacem łóżeczka, natomiast odbiornik, który zasilany jest bateriami, stawia się obok, na przykład na szafce nocnej. Nianie elektroniczne i monitory oddechu mają tę zaletę, że korzystanie z nich nie jest skomplikowane a działanie wspomaga opiekę nad niemowlęciem. Nianie elektroniczne i monitory oddechu wyposażone w płytki sensoryczne są oczywiście całkowicie bezpieczne. Płatki nie przewodzą prądu, nie emitują promieniowania. Kiedy z dzieckiem dzieje się coś złego, uruchamia się alarm: optyczny, akustyczny i wibracyjny. Nianie elektroniczne i monitory oddechu o funkcji cyfrowej niani działają zazwyczaj na kilku kanałach i minimalizują ryzyko zakłóceń pracy innych urządzeń elektronicznych. Zasięg tego typu produktów w terenie otwartym wynosi najczęściej 250 metrów, w pomieszczeniu – 80-100 metrów, w zależności od grubości ścian.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Typ
Kolor
Wyświetlacz
Zasilanie
Funkcje
Akcesoria w zestawie
Zasięg w pomieszczeniu
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Monitor oddechu: czy warto? Ranking polecanych modeli Poprzednie Następne
Jaki monitor oddechu wybrać i czy warto z niego korzystać? Zobacz nasz poradnik i ranking najlepszych produktów.
Jaki monitor oddechu kupić? Polecamy najlepsze modele Poprzednie Następne
Jeśli obawiasz się wystąpienia bezdechu u swojego dziecka, powinieneś zaopatrzyć się w monitor oddechu. Jest on niezwykle ważny przede wszystkim w przypadku dzieci z tzw. grupy ryzyka. Jaki monitor oddechu kupić? Sprawdź ranking najlepiej ocenianych modeli.
Niania elektroniczna - top 5 niezawodnych modeli Poprzednie Następne
Pozostawianie dziecka samego w nocy w pokoju na pewno może być stresujące dla wielu młodych rodziców. Dlatego warto zaopatrzyć się w nianię elektroniczną, dzięki której będziemy mogli nasłuchiwać, czy pociecha nie płacze w nocy. Sprawdź najlepsze modele.

Nianie elektroniczne i monitory oddechu - opinie

Produkt promowany