Nawigacja samochodowa Złącza Wyjście Audio

4,5 z 39531 opinii
Wbrew pozorom, wybór odpowiedniej nawigacji samochodowej może nastręczyć kierowcom wiele problemów. Na rynku istnieje wielu producentów, których urządzenia różnią się wielkością, rozdzielczością i innymi parametrami. Jak znaleźć nawigację najlepszą dla naszych potrzeb?

Kupując popularnego GPS-a, zwróćmy uwagę na jego parametry techniczne: przekątną ekranu (w samochodach osobowych eksperci zalecają odbiorniki o przekątnej do 5 calów), liczbę wyświetlanych kolorów (najlepiej sprawdzą się te mieszczące się w zakresie 65-262 tys. kolorów), rozdzielczość (im większa, tym więcej szczegółów jesteśmy w stanie na niej dostrzec), proces (najlepiej 650-700 MHz), wbudowana pamięć (min. 2 GB) i pamięć RAM (zalecane 128 MB).

Na Ceneo.pl system filtrów umożliwi znalezienie nawigacji samochodowej takiej, jakiej szukamy. Wszystkie produkty możemy posortować nie tylko po wyżej wymienionych parametrach, ale także po obszarze map, zasilaniu, posiadaniu funkcji Bluetooth i rodzaju złącz.

Oferujemy nawigacje samochodowe wiodących producentów – TomTom, Garmin, MIO, NavRoad, Becke, NVOX i Goclever. Jeśli wciąż nie jesteś pewien, na jaki model się zdecydować, sprawdź opinie naszych użytkowników, które na pewno ułatwią ci podjęcie decyzji.

Nawigacja Samochodowa

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna wyświetlacza

Obszar map

Pamięć wbudowana

Nośnik

Dostawca obszaru

Bluetooth

Złącza

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Produkt Promowany
TomTom Start 52 1AA5.002.02 4,0 / 5 5 opinii / 3 pytania
  • Przekątna wyświetlacza: 5"
  • Pamięć wbudowana: 8 GB
  • Zasilanie: Akumulator
Złącza: Wyjście Audio Usuń wybrane filtry
MODECOM FreeWAY MX4 + AutoMapa Europa (NAV-FREEWAYMX4-AM-EU) 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Przekątna wyświetlacza: 5"
  • Pamięć wbudowana: Nie dotyczy
  • Zasilanie: Akumulator