Nawigacja samochodowa Dostawca obszaru Garmin

4,5 z 52969 opinii
Wbrew pozorom, wybór odpowiedniej nawigacji samochodowej może nastręczyć kierowcom wiele problemów. Na rynku istnieje wielu producentów, których urządzenia różnią się wielkością, rozdzielczością i innymi parametrami. Jak znaleźć nawigację najlepszą dla naszych potrzeb?

Kupując popularnego GPS-a, zwróćmy uwagę na jego parametry techniczne: przekątną ekranu (w samochodach osobowych eksperci zalecają odbiorniki o przekątnej do 5 calów), liczbę wyświetlanych kolorów (najlepiej sprawdzą się te mieszczące się w zakresie 65-262 tys. kolorów), rozdzielczość (im większa, tym więcej szczegółów jesteśmy w stanie na niej dostrzec), proces (najlepiej 650-700 MHz), wbudowana pamięć (min. 2 GB) i pamięć RAM (zalecane 128 MB).

Na Ceneo.pl system filtrów umożliwi znalezienie nawigacji samochodowej takiej, jakiej szukamy. Wszystkie produkty możemy posortować nie tylko po wyżej wymienionych parametrach, ale także po obszarze map, zasilaniu, posiadaniu funkcji Bluetooth i rodzaju złącz.

Oferujemy nawigacje samochodowe wiodących producentów – TomTom, Garmin, MIO, NavRoad, Becke, NVOX i Goclever. Jeśli wciąż nie jesteś pewien, na jaki model się zdecydować, sprawdź opinie naszych użytkowników, które na pewno ułatwią ci podjęcie decyzji.
Nawigacje GPS
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Dostawca obszaru:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przekątna wyświetlacza
Obszar map
Nośnik
Dostawca obszaru
Bluetooth
Kolor
Mapy w zestawie
Rodzaj
Komunikacja
Aktualizacje map
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze nawigacje samochodowe - Ranking top 10 modeli Poprzednie Następne
Z dobrą nawigacją samochodową żadna podróż nie jest straszna i zawsze dojedziesz do swojego celu. Na ceneo.pl znajdziesz idealnego pilota podróży, korzystając z naszego rankingu najpopularniejszych nawigacji samochodowych w przystępnych cenach.
Samochody cabrio. Kabriolety to modele stworzone dla kobiet Poprzednie Następne
Czy może być coś przyjemniejszego niż jazda kabrioletem w piękny, słoneczny dzień? Oto kilka modeli tych samochodów stworzonych z myślą o kobietach
Ranking nawigacji samochodowych Poprzednie Następne
Nawigacja samochodowa znacząco ułatwia bezpieczne i szybkie dotarcie do celu. Rozbudowane modele są wyposażone w funkcje informujące o natężeniu ruchu, czy ważnych miejscach znajdujących się na trasie. W naszym rankingu znajdziesz najlepsze nawigacje samochodowe dla każdego kierowcy.
Ranking najlepszych nawigacji do samochodu Poprzednie Następne
Nic tak nie frustruje w podróży jak zgubienie się na trasie, kluczenie po ciasnych uliczkach czy tłoczenie się w zakorkowanym mieście. Rozwiązaniem tych problemów jest nawigacja GPS. Sprawdź ranking 10 najlepszych modeli nawigacji do samochodu.
Nawigacje samochodowe Navitel Poprzednie Następne
...
Produkt promowany
  • Przekątna wyświetlacza: 6"
  • Pamięć wbudowana: 16 GB
  • Zasilanie: Bateria Li-Polymer
  • Przekątna wyświetlacza: 6,95"
  • Zasilanie: Akumulator
  • Przekątna wyświetlacza: 6,95"
  • Pamięć wbudowana: Nie dotyczy