Nawadnianie ogrodu Kwazar

4,46 z 16222 opinii
Ogród otaczający dom to nie tylko przyjemność, ale również sporo obowiązków. Właściciele ogrodów wiedzą, że wymaga on sporo pielęgnacji i troski.
Aby ogród cieszył nasze oczy soczystą zielenią, musimy go regularnie nawadniać. Ciekawym rozwiązaniem są instalacje nawadniające. Każde takie urządzenie składa się z trzech elementów: reduktora ciśnienia, rur nawadniających oraz urządzeń nawadniających. Całością możemy sterować ręcznie lub automatycznie, za pomocą specjalnych sterowników i programatorów.
Jakiej wody używać do podlewania ogrodu? Wiele osób wykorzystuje do tego celu wodę z wodociągów. Aby nie płacić gigantycznych rachunków, warto zainstalować dodatkowy wodomierz, który będzie mierzył ilość wody zużytej bezpowrotnie. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że zapłacimy jedynie za pobór wody, a nie również za odprowadzenie ścieków.
Woda do ogrodu nie musi spełniać wyśrubowanych norm, dlatego możemy też korzystać z wody z dodatkowej studni (nie wymaga uzdatniania) lub deszczówki zebranej z dachu lub tarasu (służą do tego specjalne instalacje, które zbierają, gromadzą i doprowadzają wodę do kranu zamontowanego na zewnątrz budynku).
Wszystkie urządzenia potrzebne do nawadniania ogrodu kupisz na Ceneo.pl. W ofercie mamy ponad dwa i pół tysiąca poszczególnych elementów oraz gotowych instalacji.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent:
Kwazar
Usuń wybrane filtry
Kwazar Dysze do Oriona Komplet Blister 5,00 / 5 Napisz opinię

Do kompletu należą:1x Dysza DEF1x Dysza SF 0,8 l/min1x Dysza SF 3,2 l/min1x Dysza HCM1x Filtr cylindryczny z zaworem metalowym.

Kwazar Komplet Dysz Orion Napisz opinię

Zestaw zawiera 5 dysz o różnym wydatku cieczy, filtr końcówki lancy oraz filtr cylindryczny zapobiegający zapychaniu się rozpylacza. Wybór dysz pozwala na dobór rozpylacza w zależności od potrzeb użytkownika, rodzaju zabiegu i używanego środka chemicznego.

Kwazar zespół Rękojeści z zaworem Tłoczkowym Blister 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Rękojeść lancy do standardowego opryskiwacza Orion. Uchwyt opryskiwacza nie posiada wyjścia gwintowego na manometr.

Kwazar Dysza Biała Komplet Blister 4,00 / 5 Napisz opinię

Firmowa dysza Kwazar typ HC składa się z dwóch części. Jest to dysza wirowa dająca oprysk w formie stożka gdzie najefektywniejszy oprysk znajduje się po obwodzie okręgu. Konstrukcja dwuczęściowa pozwala na łatwy demontaż w celu czyszczenia, dzięki czemu otrzymujemy produkt solidny ...

Kwazar zawór bezpieczeństwa Orion 4,50 / 5 Napisz opinię

zaw&oacute,r bezpieczeństwa przeznaczony do opryskiwaczy Orion V3, V6, V9, V12. Służy do zabezpieczenia zbiornika opryskiwacza przed uszkodzeniem. Opuszcza powietrze przy ciśnieniu ok. 0,35 MPa.&nbsp,Wysyłka w 24 godziny.