speedway hp f600 - Narzędzia pneumatyczne

4,6 z 87689 opinii
Do najpopularniejszych narzędzi pneumatycznych dostępnych w tej kategorii należą pistolety do malowania, klucze pneumatyczne czy sprężarki i kompresory. Jest to asortyment znanych i cenionych na całym świecie producentów. Mowa tutaj na przykład o FC – Pneumatic, Airpress, Adler czy Walter. Wybierając narzędzia pneumatyczne dla siebie na pewno warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, które pomogą w wyborze najbardziej komfortowych, efektywnych i bezpiecznych produktów spośród asortymentu dostępnego w tej kategorii. Bardzo istotnym parameterem, który należy wziąć pod uwagę jest moc narzędzi pneumatycznych. Ciężar urządzenia czy typ zasilania również odgrywają ważną rolę w komforotwym użytkowaniu narzędzi pneumatycznych. Na pewno nie zaszkodzi również sprawdzenie, czy narzędzie, którego zakup planujemy uzyskało certyfikaty bezpieczeństwa. Wybierając narzędzie pneumatyczne warto także zdawać sobie sprawę z tego, do czego przeznaczony jest konkretny model. Na przykład niektóre pistolety natryskowe nadają się wyłącznie do rozprowadzania lakierów stworzonych na bazie rozpuszczalników oraz lakierów rozpuszczalnych w wodzie.
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Wybieramy prezent dla majsterkowicza Poprzednie Następne
Nie wiesz, jaki upominek kupić bliskiej osobie, która lubi majsterkować? Poniżej znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent dla majsterkowicza na najróżniejsze okazje.
Malowanie natryskowe, czyli szybkie malowanie ścian bez zacieków Poprzednie Następne
Wałek czy pędzel? Pistolet natryskowy! Choć malowanie natryskowe nie cieszy się największą popularnością, warto rozważyć je podczas domowego remontu. Sprawdź, jakie zalety ma malowanie ścian pistoletem natryskowym i kiedy warto się na nie zdecydować.
Jaki pistolet lakierniczy wybrać? Poprzednie Następne
Jaki pistolet lakierniczy dla amatora będzie najlepszy? Który sprzęt wybrać: nisko czy wysokociśnieniowy? Jeśli chcesz wykonać we własnym zakresie prace malarskie z wykorzystaniem dobrego pistoletu lakierniczego, zobacz, jakie są rodzaje urządzeń tego typu oraz jak przygotować się do malowania natryskowego.
Jak zacząć malowanie aerografem? Jaki aerograf kupić? Poprzednie Następne
Aerograf to specjalistyczne narzędzie, w którym operujemy wąskim strumieniem farby wytryskiwanej pod wysokim ciśnieniem. Sprawdź, jaki aerograf wybrać i jak zacząć malowanie aerografem.
Kompresor olejowy czy bezolejowy? Który wybrać? Poprzednie Następne
Kompresor to wyjątkowo użyteczne narzędzie w domowym warsztacie. Zobacz, jaki kompresor wybrać: olejowy czy bezolejowy.
Jaki klucz pneumatyczny? Wybieramy klucz pneumatyczny do kół i nie tylko Poprzednie Następne
Dobry klucz pnaumatyczny przyda się w warsztacie samochodowym i domowym garażu. Zobacz, jaki klucz pneumatyczny wybrać.