maltec myjka - Narzędzia ogrodowe

4,5 z 51783 opinii
Wczesną wiosną zaczynamy myśleć o pracach porządkowych w ogrodzie. Aby ogród został utrzymany w dobrym stanie, z pewnością przydadzą się narzędzia ogrodowe, zarówno te mechaniczne jak i ręczne. Nie obejdzie się również bez odrobiny regularności. Dla osób, które dopiero planują założenie ogrodu, narzędzia ogrodowe okażą się wprost nieodzowne ze względu na ilość prac związanych z uprawą ziemi. Aby zaprowadzić porządek na rabatach oraz grządkach z całą pewnością przydadzą się szpadle, grabki, sekatory czy łopaty. Piękny, równy, dobrze utrzymany trawnik to z pewnością marzenie wielu posiadaczy ogrodów. W celu osiągnięcia pożądanego efektu polecam skorzystanie z takich narzędzi ogrodowych jak na przykład kosiarki spalinowe. Jesienią, kiedy z drzew spadają liście, za pomocą odkurzacza ogrodowego można je szybko oraz efektywnie uporządkować i usunąć z trawnika. Prawidłowo przechowywane narzędzia ogrodowe z pewnością posłużą znacznie dłużej, dlatego lepiej trzymać je w suchym miejscu i jeśli tego wymagają – odpowiednio je konserwować.
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Pielęgnacja trawnika na wiosnę: najważniejsze zasady Poprzednie Następne
Piękny, intensywnie zielony trawnik to ozdoba każdego ogrodu. Wraz z końcem zimy właściciele własnego, zielonego zakątka zastanawiają się, co zrobić, aby prezentował się estetycznie. Po kilku miesiącach mrozów trawa wymaga odpowiedniego wsparcia i przygotowania na nowy sezon. Dowiedz się, jak przeprowadzić pielęgnację trawnika na wiosnę, aby swoim wyglądem zachęcał do spędzania czasu w ogrodzie!
Przygotowywanie drewna na opał – jaką siekierę wybrać? Poprzednie Następne
Marzysz o wieczorze przy kominku? Zacznij od przygotowania opału! Podpowiadamy, jaką siekierę rozłupującą warto wybrać.
 Jaką kosiarkę kupić? Ranking kosiarek do trawy Poprzednie Następne
Koszenie trawy to w życiu mężczyzny ważna rzecz. Optymalny dobór trasy przejazdu, starannie zaplanowane momenty opróżniania kosza, zminimalizowanie koniecznych nawrotów — tu nie ma miejsca na przypadki. Zanim jednak przejdziesz do szlifowania praktyki, podpowiemy, jaką kosiarkę warto kupić. Oto ranking 9 najpopularniejszych kosiarek wg serwisu Ceneo.pl.
Jaka siekiera rozłupująca do drewna kominkowego? Wybieramy Poprzednie Następne
Kupowanie gotowego drewna kominkowego lub opałowego to drogi interes. Duże oszczędności da ci zakup opału od pobliskiego leśnictwa. Musisz wówczas jednak samodzielnie pociąć i porąbać drewno. Jaka siekiera rozłupująca nada się do tego najlepiej?
Kosiarki elektryczne – ranking najlepszych Poprzednie Następne
Podpowiadamy, jakie zalety ma kosiarka elektryczna, kiedy warto się na nią zdecydować oraz jaką wybrać. Dowiedz się więcej!
Jakie paliwo do kosiarki? Kompleksowy poradnik Poprzednie Następne
Paliwo do kosiarki wpływa na jakość pracy urządzenia. Zobacz, jakie paliwo do kosiarki wybrać.
Jaki olej do kosiarki będzie najlepszy? Poprzednie Następne
Dobry olej do kosiarki zapewnia silnikowi optymalne warunki pracy. Zobacz, jaki olej do kosiarki wybrać.
Łuparka do drewna hydrauliczna: jaką wybrać i jak używać? Poprzednie Następne
Łuparka do drewna hydrauliczna to narzędzie dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą używać siekiery. Zobacz, jaką łuparkę do drewna wybrać.
Krzewy do ogrodu. Jakie wybrać i jak o nie dbać? Poprzednie Następne
Krzewy do ogrodu to nieodłączny element stylizacji naszych przydomowych skrawków zieleni. Jeśli chcesz, żeby twoja działka prezentowała się naprawdę efektownie, zobacz, na jakie krzewy ogrodowe kwitnące i liściaste warto postawić oraz poznaj ich podstawowe wymagania.
Jakie nożyce do żywopłotu wybrać? Poprzednie Następne
Dbanie o żywopłot może być relaksującym obowiązkiem, ale także udręką – wszystko zależy od tego, jakimi narzędziami będziesz go przycinać. Sprawdź, jakie nożyce do żywopłotu sprawdzą się najlepiej.