dewalt d24000 - Narzędzia i warsztat

4,6 z 66719 opinii
Asortyment dostępny w kategorii narzędzia i warsztat z całą pewnością przypadną do gustu osobom, które w wolnych chwilach zajmują się na przykład majsterkowaniem lub wykonywaniem drobnych napraw. Produkty z tej serii mogą okazać się pomocne dla osób, które na co dzień profesojnalnie zajmujeą się remontem, naprawami lub pracują w warsztacie samochodowym. Do najpopularniejszych produktów z kategorii narzędzia i warsztat należą między innymi narzedzia spalinowe, pneumatyczne, ręczne czy elektronarzędzia. Zgromadzony tutaj asortyment to produkty wielu znanych i cenionych marek. Można tutaj wymienić na przykład Bosch, Hi-Power, Adler, Airpress czy Black&Decker. Korzystając z opcji filtrowania znajdujących się z lewej strony kategorii narzędzia i warsztat można w prosty i szybki sposób znaleźć preferowane produkty. Wystarczy określić swoje potrzeby dotyczące ceny, konkretnego producenta czy lokalizacji sklepu stacjonarnego. Asortyment z kategorii narzędzia i warsztat jest na tyle zróznicowany cenowo, że z pewnością każdy kupujący bez najmniejszego problemu znajdzie najlepszy produkt dla siebie.
Narzędzia i warsztat
3
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Domowy warsztat: jak urządzić? Poprzednie Następne

Domowy warsztat: jak urządzić?

Lubisz majsterkowanie i regularnie naprawiasz wszystkie domowe sprzęty, a skrzynka narzędziowa już pęka w szwach? To znak, że czas na urządzenie własnego domowego warsztatu. Jak to zrobić? Jakie wyposażenie wybrać i o czym pamiętać? Oto przepis na miniwarsztat domowy.

Jaka wiertarka udarowa? Jak wybrać wiertarkę udarową? Poprzednie Następne

Jaka wiertarka udarowa? Jak wybrać wiertarkę udarową?

Szukasz wiertarki udarowej do domowego lub profesjonalnego warsztatu? Zobacz, jaka wiertarka udarowa będzie najlepsza.

Wygłuszenie samochodu. Czy wyciszenie samochodu się opłaca? Poprzednie Następne

Wygłuszenie samochodu. Czy wyciszenie samochodu się opłaca?

Co zrobić, gdy auto nie jest dobrze wyciszone fabrycznie? Sprawdź, jak samodzielnie wygłuszyć samochód za pomocą mat akustycznych.

DeWalt D24000 4,9 / 5 6 opinii / 5 pytań
  • Rodzaj: Tarczowe
  • Zasilanie: Sieciowe
  • Moc: 1600 W

Kategoria Piły elektryczne