Kilkaset namiotów do wyboru na Ceneo zaspokoi zarówno wytrawnych poszukiwaczy przygód jak i okazjonalnych biwakowiczów. Każdy znajdzie produkt odpowiedni do swoich oczekiwań i zasobności portfela. Najtańsze namioty kupimy już za kilkadziesiąt złotych – wystarczą na plażę, by chronić przed wiatrem, czy dla dzieci do zabawy na podwórku. Najdroższe modele kosztują kilka tysięcy złotych i pomieszczą całe rodziny w iście komfortowych warunkach.
Najważniejsze przed kupnem namiotu jest odpowiedzenie sobie na pytanie, jak często i w jakich okolicznościach będziemy namiot użytkować. Inny model powinniśmy kupić na weekendowe wyprawy w góry, inny na wspomnianą już plażę, a jeszcze inny na kilkutygodniowe eskapady w nieznane. Dobrze jest zwrócić uwagę na materiał z jakiego namiot jest wykonany. Warto zadbać też o to, by namiot nie okazał się za mały – na Ceneo można skorzystać z filtrów, które pokażą namioty przeznaczone dla konkretnej liczby osób – od jednoosobowych, aż po dziesięcioosobowe, wielkie namioty.
Znajdziemy tu produkty takich renomowanych producentów jak Alpinus, Husky, Marabut, Easy Camp czy Vango. Niektóre jednoczęściowe, inne składające się z kilku pomieszczeń. Po zakupie odpowiedniego modelu, polecamy sprawdzić śpiwory i karimaty w odpowiedniej kategorii. A potem ruszyć w trasę.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Producent:
Ilość osób:
Kolor:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Ilość osób
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki namiot dwuosobowy wybrać? Poprzednie Następne

Jaki namiot dwuosobowy wybrać?

Jeśli zamierzasz wybrać się na biwak, letni festiwal lub kilkudniowy trekking górski, z pewnością przyda ci się namiot. Czym kierować się w jego wyborze? Wzięliśmy dziś na tapet namiot dwuosobowy, który sprawdzi się w każdej z powyższych sytuacji. Oto aspekty, które musisz przeanalizować w czasie zakupu namiotu dla dwóch osób.

Jaki namiot kupić? Jak wybrać odpowiedni? Poprzednie Następne

Jaki namiot kupić? Jak wybrać odpowiedni?

W czasie biwaku czy górskiej wyprawy namiot posłuży jako miejsce do relaksu i snu, schowek na rzeczy oraz schronienie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowym...

Pause Pod - przenośna przestrzeń do relaksu Poprzednie Następne

Pause Pod - przenośna przestrzeń do relaksu

Czy to jeszcze namiot, czy może już mini-pokój? Nie ważne jak go nazwiecie – ważne, że jest niesamowity. Pause Pod to najnowszy sposób na chwilę relaksu dosłown...

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Namioty > Wrocław

Namioty:

Niestety nic nie znaleziono