Nagrzewnice

4,5 z 61487 opinii
Nagrzewnice służące zazwyczaj do ocieplania pomieszczeń pozwolą przetrwać niejedną zimę w komfortowych warunkach. Szybkość działania, łatwość serwisowania i mobilność tych urządzeń sprawiają, że nadają się one idealnie do ogrzewania hal, warsztatów, placów budowy, a nawet namiotów.
Nagrzewnice różnią się ze względu na rodzaj paliwa. Najbardziej popularne to gazowe, olejowe, wodne i elektryczne. Warto też zastanowić się czy urządzenie powinno być stacjonarne, mobilne czy wiszące w zależności od tego gdzie zamierzamy go używać. Przy wyborze nie można również pominąć takich elementów jak wydajność i zużycie paliwa. Opinie innych użytkowników na Ceneo pomogą nam wybrać spośród prawie 2000 nagrzewnic.
Jeśli jesteśmy przywiązani do jednego producenta, z łatwością możemy wyświetlić tylko urządzenia z jego marką. Najpopularniejsze firmy, od których znajdziemy najwięcej produktów to: Juwent, Master, Steel czy Systemair. Z nagrzewnicą żadne mrozy nie przeszkodzą Ci w pracy, niezależnie od tego czy lubisz majsterkować we własnym garażu czy potrzebujesz ogrzać wielką halę produkcyjną.
Tylko oferty
Cena
Producent
Moc
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje