Muzyka mp3

4,57 z 9098 opinii
„Powiedz mi, jakiej muzyki słuchasz, a powiem ci, kim jesteś”. To powiedzenie wiele mówi o tym, jak wielki wpływ ma na nas najpiękniejsza ze wszystkich muz. Muzyka odgrywa ogromną rolę nie tylko w życiu codziennym, ale także potrafi przybyć z pomocą w trudnych chwilach, stać się gwiazdą wieczoru na niejednej scenie, dostarcza nie lada radochy na parkietach (i stołach!), nierzadko też ubiera najpiękniejsze chwile naszego życia w doskonale dopasowane, niemal szyte na miarę brzmienia.
Muzyka towarzyszy nam od wielu wieków. Co prawda, ta dzisiejsza znacznie różni się od „pierwotnego krzyku”, ale spełnia bardzo podobne funkcje. Przede wszystkim jest uniwersalnym językiem, dialektem łączącym pokolenia i rasy, a jej emocjonalność jest doskonałym narzędziem komunikacji. Wpływa na naszą wrażliwość, odzwierciedla emocje, pomaga wyrazić uczucia, gdy brakuje słów. Zagrajmy więc na nosie towarzyszowi Platonowi i przebierajmy w gatunkach, tytułach, wykonawcach i stylach. A to wiadomo, najlepiej zrobić z Ceneo.pl!
Przygotowaliśmy dla Was dział „Muzyka”, w którym znajdziecie wszystko, co prawdziwemu melomanowi jest niezbędne: instrumenty muzyczne, płyty, mp3, różnego rodzaju gadżety, a także sprzęt estradowy, studyjny i DJ znanych i cenionych marek (YAMAHA, Pioneer, Behringer i wiele innych).
  • Muzyka mp3 (3)

Filtry

Tylko oferty

Cena

Wykonawca

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Arka Noego - Wszystkie Piosenki (MP3) 4,00 / 5 6 głosów 6 opinii

Płyta zawiera 70 utworów z następujących albumów:1-10. "A gu gu"11-20. "Mama tata mam dwa lata"21-32. "Hiphip hura alleluja"33-42. "Daj na zgodę"43-55. "Nie ma to tamto - Subito Santo"56-70. "Kolędy"Uwaga! Płyta do odsłuchania wyłącznie w odtwarzaczach obsługujących format mp3.

(e) Mind Wings - Trzecie Oko - Daniel Christ 4,50 / 5 Napisz opinię

JAK SŁUCHAĆ NINIEJSZEJ PŁYTY? Trzecie OKO jest umiejscowione między brwiami pośrodku czoła. Ośrodek ten odpowiada za wibracje związane z mądrością wynikającą z rozumienia procesoacute;w na ich najbardziej subtelnym poziomie. Zawiera nie oceniający ogląd rzeczywistości. Dysharmonia ...