„Powiedz mi, jakiej muzyki słuchasz, a powiem ci, kim jesteś”. To powiedzenie wiele mówi o tym, jak wielki wpływ ma na nas najpiękniejsza ze wszystkich muz. Muzyka odgrywa ogromną rolę nie tylko w życiu codziennym, ale także potrafi przybyć z pomocą w trudnych chwilach, stać się gwiazdą wieczoru na niejednej scenie, dostarcza nie lada radochy na parkietach (i stołach!), nierzadko też ubiera najpiękniejsze chwile naszego życia w doskonale dopasowane, niemal szyte na miarę brzmienia.
Muzyka towarzyszy nam od wielu wieków. Co prawda, ta dzisiejsza znacznie różni się od „pierwotnego krzyku”, ale spełnia bardzo podobne funkcje. Przede wszystkim jest uniwersalnym językiem, dialektem łączącym pokolenia i rasy, a jej emocjonalność jest doskonałym narzędziem komunikacji. Wpływa na naszą wrażliwość, odzwierciedla emocje, pomaga wyrazić uczucia, gdy brakuje słów. Zagrajmy więc na nosie towarzyszowi Platonowi i przebierajmy w gatunkach, tytułach, wykonawcach i stylach. A to wiadomo, najlepiej zrobić z Ceneo.pl!
Przygotowaliśmy dla Was dział „Muzyka”, w którym znajdziecie wszystko, co prawdziwemu melomanowi jest niezbędne: instrumenty muzyczne, płyty, mp3, różnego rodzaju gadżety, a także sprzęt estradowy, studyjny i DJ znanych i cenionych marek (YAMAHA, Pioneer, Behringer i wiele innych).

Muzyka - Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę Poprzednie Następne

Czadowy sprzęt oświetleniowy na imprezę

Dyskoteki przyciągają nas ciekawymi atrakcjami i efektami. Oprócz muzyki, alkoholu czy wystroju klubu bardzo ważne jest oświetlenie. Jakie efekty świetlne stosuje się w dyskotekach? Czy warto samemu kupić kulę disco lub kolorowe światła LED? Dowiesz się tego w tym poradniku.

Psy to miłośnicy reggae Poprzednie Następne

Psy to miłośnicy reggae

Najnowsze badania Szkockich naukowców wykazały, że większość psów zdecyowanie woli reggae i lekkiego rocka od innych gatunków muzycznych.

Orbital wracają z nową muzyką i trasą koncertową! Poprzednie Następne

Orbital wracają z nową muzyką i trasą koncertową!

Po prawie pięciu latach ciszy, duet Orbital zapowiada nowy album oraz trasę koncertową. Sprawdź szczegóły!

O kim mowa w piosence „I Kissed a Girl” Katy Perry? Poprzednie Następne

O kim mowa w piosence „I Kissed a Girl” Katy Perry?

Z pewnością kojarzycie gorący hit Katy Perry z 2008. W piosence autorka zdradza, że pocałowała dziewczynę i... podobało jej się! Przez te wszystkie lata, w których tańczyliśmy do tego na parkietach, czy ktoś z was zastanawiał się o kim śpiewa Katy?

10 gadżetów dla fanów The Rolling Stones Poprzednie Następne

10 gadżetów dla fanów The Rolling Stones

Jesteś odwiecznym wielbicielem legendarnego zespołu The Rolling Stones? Zobacz gadżety, bez których nie obejdzie się żaden fan Micka Jaggera i Keitha Richardsa!

Cena: od 2447 do 6872 Usuń wybrane filtry

Wyniki wyszukiwania dla frazy roland ec 10m:

Niestety nic nie znaleziono

Podana fraza: roland ec 10m nie została odnaleziona.

  • Sprawdź poprawność nazwy produktu.
  • Spróbuj użyć innej frazy określającej produkt lub kategorię.