Muzyka

4,6 z 12376 opinii
„Powiedz mi, jakiej muzyki słuchasz, a powiem ci, kim jesteś”. To powiedzenie wiele mówi o tym, jak wielki wpływ ma na nas najpiękniejsza ze wszystkich muz. Muzyka odgrywa ogromną rolę nie tylko w życiu codziennym, ale także potrafi przybyć z pomocą w trudnych chwilach, stać się gwiazdą wieczoru na niejednej scenie, dostarcza nie lada radochy na parkietach (i stołach!), nierzadko też ubiera najpiękniejsze chwile naszego życia w doskonale dopasowane, niemal szyte na miarę brzmienia.
Muzyka towarzyszy nam od wielu wieków. Co prawda, ta dzisiejsza znacznie różni się od „pierwotnego krzyku”, ale spełnia bardzo podobne funkcje. Przede wszystkim jest uniwersalnym językiem, dialektem łączącym pokolenia i rasy, a jej emocjonalność jest doskonałym narzędziem komunikacji. Wpływa na naszą wrażliwość, odzwierciedla emocje, pomaga wyrazić uczucia, gdy brakuje słów. Zagrajmy więc na nosie towarzyszowi Platonowi i przebierajmy w gatunkach, tytułach, wykonawcach i stylach. A to wiadomo, najlepiej zrobić z Ceneo.pl!
Przygotowaliśmy dla Was dział „Muzyka”, w którym znajdziecie wszystko, co prawdziwemu melomanowi jest niezbędne: instrumenty muzyczne, płyty, mp3, różnego rodzaju gadżety, a także sprzęt estradowy, studyjny i DJ znanych i cenionych marek (YAMAHA, Pioneer, Behringer i wiele innych).

Muzyka - Filtry

Tylko oferty

Cena

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak zostać DJ-em – kontrolery dla początkujących Poprzednie Następne

Jak zostać DJ-em – kontrolery dla początkujących

Nastały takie czasy, że tak naprawdę każdy może być didżejem. Ta nazwa przestała być zarezerwowana wyłącznie dla profesjonalnych muzyków grających w klubach. Mianem didżeja określa się teraz nawet osobę odpowiedzialną za sporządzenie playlisty na YouTube i odtwarzającą ją na domówce. Jednak wciąż jest spora różnica od kogoś, kto tylko wciska przycisk „play” od winylowych magików, którzy potrafią na żywo tworzyć własne wersje hitów, które rozpalą najnudniejszy parkiet.

Nowa oferta Spotify Premium dla studentów Poprzednie Następne

Nowa oferta Spotify Premium dla studentów

Jeden z najpopularniejszych serwisów udostępniających muzykę, przygotował bardzo atrakcyjną ofertę dla studentów z 33 krajów. Każdy kto zarejestruje się na stronie Spotify, będzie mógł otrzymać subskrypcję wersji premium za połowę ceny

Pierwszy teledysk Chucka Berry’ego! Poprzednie Następne

Pierwszy teledysk Chucka Berry’ego!

Pośmiertnie wydany album Chucka Berry’ego „CHUCK” na półki sklepowe trafi już 16 czerwca tego roku. Tymczasem wytwórnia Dualtone ujawnia fragment nowej płyty pokazując jednocześnie światu pierwszy teledysk z udziałem zmarłego muzyka.

Sklepy muzyczne Wrocław - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy muzyczne Wrocław - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep muzyczny we Wrocławiu. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Wrocław!

Sklepy muzyczne Szczecin - TOP 3 Poprzednie Następne

Sklepy muzyczne Szczecin - TOP 3

Znajdź najlepszy sklep muzyczny w Szczecinie. Przeglądaj oferty z Twojej okolicy. TOP 3 w mieście Szczecin!

Muzyka - opinie

z 15642
Yamaha F310 4,7 / 5 39 opinii / 7 pytań
  • Rodzaj: Akustyczne
  • Ilość strun: 6 strun
  • Kolor: Brązowe

Kategoria Gitary

Rode NT-USB 4,9 / 5 37 opinii / 5 pytań
  • Rodzaj: Przewodowe
  • Typ: Pojemnościowe

Kategoria Mikrofony

Blue Yeti 4,8 / 5 53 opinie / 6 pytań
  • Rodzaj: Przewodowe
  • Typ: Pojemnościowe

Kategoria Mikrofony