Pulsometry i zegarki do biegania

4,6 z 45902 opinii
Tylko oferty
Cena
Producent
Odbiornik GPS
Czujnik tętna
Funkcje
Przeznaczenie
Wodoszczelność
Kolor
Rozmiar
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

TOP 10 tanich zegarków do biegania Poprzednie Następne
Zegarek sportowy oferujący pomiar tętna i szereg podstawowych funkcji jest idealnym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Wybraliśmy 10 najlepszych modeli w przystępnej cenie, które pomogą Ci w efektywniejszym treningu.
Jaki zegarek do biegania dla kobiet? Ranking Poprzednie Następne
Bieganie to coraz bardziej popularny sposób dbania o kondycję i piękną sylwetkę. W przeciwieństwie do innych dyscyplin sportowych jest stosunkowo łatwe i nie wymaga zakupu dużej ilości dodatkowego sprzętu. Do joggingu niezbędne są tylko dwie rzeczy – dobrze dobrane buty oraz zegarek do biegania. Sprawdź nasz ranking zegarków do biegania dla kobiet i wejdź na wyższy poziom joggingu.
Bieganie w ciąży – czy to jest zdrowe? Poprzednie Następne
Uprawianie sportu, szczególnie wyczynowo, powinno być skonsultowane z lekarzem. Dowiedz się więcej na temat biegania w ciąży.
Buty do biegania po asfalcie: jakie wybrać? Poprzednie Następne
Mówi się, że sport to zdrowie. Aby jednak aktywność fizyczna nie tylko przynosiła oczekiwane rezultaty, ale także była bezpieczna, niezbędne jest odpowiednie obuwie. Zaczynasz swoją przygodę z przebieżkami po miejskich ulicach? Sprawdź, jakie buty do biegania po asfalcie wybrać!
Jakie buty do biegania w terenie wybrać? Poprzednie Następne
Trening na trudnym terenie wymaga odpowiedniego obuwia, które zapewni ci komfort i bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej!

Monitory pracy serca, pulsometry - opinie