Pulsometry i zegarki do biegania

4,6 z 30162 opinii

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Odbiornik GPS

Czujnik tętna

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak znaleźć motywację do biegania? Poprzednie Następne

Jak znaleźć motywację do biegania?

Bieganie to najlepszy sposób nie tylko na dobrą kondycję fizyczną, ale i na świetne samopoczucie. Coraz więcej Polaków zaczyna uprawiać ten wspaniały sport. Jacek Urbanowicz wiceprezes stowarzyszenia Pro Run opowiada jak rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

Twój trener osobisty zawsze pod ręką Poprzednie Następne

Twój trener osobisty zawsze pod ręką

W dzisiejszym świecie technologia odgrywa wielką rolę. Wiele osób korzysta z nowoczesnych smartfonów, na których można zainstalować różnorodne aplikacje. Wśród nich odnaleźć można m. in. takie, które pomogą nam w motywowaniu się do uprawiania sportu.

Co daje bieganie? Poprzednie Następne

Co daje bieganie?

W miastach, na wsi, w lasach — coraz więcej osób biega. Dlaczego to robią? Co daje bieganie? Z pewnością niesamowitą wolność — ćwiczysz, gdzie i jak chcesz, na warunkach, które sam sobie ustalisz. Oczywiście, nie są to jedyne korzyści z biegania — twoja sylwetka dzięki niemu może również wiele zyskać.

Aftershokz TrekZ Titanium – słuchawki dla aktywnych – recenzja Poprzednie Następne

Aftershokz TrekZ Titanium – słuchawki dla aktywnych – recenzja

Czy aktywność fizyczna i słuchanie muzyki jest związane z odcięciem od świata zewnętrznego? Absolutnie nie. Słuchawki dla aktywnych - AfterShokz Trekz Titanium są komfortowe, a jednocześnie bezpieczne. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii przewodzenia kostnego. Jesteście ciekawi, jak to działa?

TOP 10 tanich zegarków do biegania Poprzednie Następne

TOP 10 tanich zegarków do biegania

Zegarek sportowy oferujący pomiar tętna i szereg podstawowych funkcji jest idealnym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Wybraliśmy 10 najlepszych modeli w przystępnej cenie, które pomogą Ci w efektywniejszym treningu.

Monitory pracy serca, pulsometry - opinie

Wybierz pulsometry i zegarki do biegania i ciesz się efektami treningów

Bieganie należy do jednego z najczęściejuprawianych sportów amatorskich. Jego sukces tkwi w uniwersalizmie. Joggingmoże uprawiać niemal każdy. Nie jest do tego potrzebny drogi specjalistycznysprzęt. Wyjście z mieszkania, krótka rozgrzewka – i można zacząć biegać.Dodatkowo jogging można uprawiać w pojedynkę, ale też umawiać się na bieganieze znajomymi. Bieganie wymaga jedynie sportowej koszulki i spodenek orazwygodnych butów. Jeżeli jednak traktujemy nasz trening bardzo poważnie i chcemyosiągać jak najlepsze wyniki, możemy się zaopatrzyć w dodatkowe gadżety, którepomogą nam w większej kontroli nad naszym ciałem. Do takich gadżetów należąpulsometry i zegarki do biegania. Pulsometry i zegarki do biegania pozwalają nałatwą kontrolę pulsu podczas wysiłku fizycznego. Dzięki temu nasz treningbędzie bardziej wydajny, a tym samym szybciej będzie przynosił efekty. NaCeneo.pl znajdziesz pulsometry i zegarki do biegania do amatorskiego iprofesjonalnego uprawiania sportu.

Rodzaje pulsometrów i zegarków dobiegania

Na rynku dostępne są dwa podstawowe rodzajepulsometrów i zegarków do biegania: pulsometr klasyczny oraz pulsometrjednoczęściowy. W zestaw pulsometru klasycznego wchodzi czujnik oraz zegarek.Pulsometr klasyczny umożliwia bardzo dokładny pomiar tętna,ale również spalanych kalorii. Mniej dokładne są pulsometry jednoczęściowe. Ichzaletą jest oczywiście niższa cena. To propozycjadla tych, którym nie zależy na bardzo precyzyjnych pomiarach tętna. Jeżeli uprawiaszsport wyłącznie dla zdrowia, pulsometr jednoczęściowy w zupełności wystarczy.Do bardziej zaawansowanych treningów lepszą opcją jest pulsometr klasyczny. NaCeneo.pl znajdziesz pulsometry i zegarki do biegania do mniej lub bardziejzaawansowanych treningów.

Funkcje pulsometrów i zegarków dobiegania

Pulsometryi zegarki do biegania poza obowiązkową opcją mierzeniem pulsu mogą byćwyposażone w szereg dodatkowych funkcji, takichjak na przykład zegarek, stoper, licznik spalonych kalorii, ilość spalonegotłuszczu, pomiar dystansu i średniej prędkości czy zestawienie wynikówtreningu. Pulsometr i zegarek do biegania poza treningami może służyć jakotradycyjny zegarek na rękę. Dzięki temu nie trzeba pamiętać, aby przed wyjściemz mieszkania zabrać ze sobą pulsometr i zegarek do biegania, ponieważ już maszgo ze sobą. Do najpopularniejszych funkcji pulsometrów i zegarków do bieganianależy stoper, z którego pomocą łatwiej jest bić kolejne rekordy. Jeżeli twoimcelem podczas treningów jest zrzucenie zbędnych kilogramów, warto zaopatrzyćsię w pulsometr i zegarek do biegania z opcją mierzenia spalanych kalorii orazspalonego tłuszczu. Przydatną funkcją przy bardziej zaawansowanych treningachjest podsumowanie wyników treningu. Im więcej funkcji, tym pulsometr i zegarekdo biegania jest droższy. Na początku zastanów się więc, jakie funkcjerzeczywiście będą dla Ciebie niezbędne, a z jakich możeszzrezygnować.