Monitory

4,5 z 48237 opinii

Wybierz dobry monitor i już teraz zobacz więcej!

Monitory grają dzisiaj o wiele pokaźniejszą rolę, niż jeszcze parę lat wstecz. W związku z coraz to większym znaczeniem pecetów - które służą już nie wyłącznie jako sposób na korzystanie z Internetu, ale są unikalnym centrum multimedialnym, wzrosły także wyczekiwania względem monitorów. Im pokaźniejszej i lepszej rozdzielczości - tym bardziej poszukiwanie. Liczy się także wierność oraz głębia odcieni i dodatkowe funkcje. Ceneo.pl pomoże w doborze wyśmienitego modelu wszystkim tym, którzy wiedzą, czego poszukują!

Wybierz pewnie w korzystnej cenie - najwyższej jakości monitory

Sektor IT się nie ociąga, ale prężnie odpowiada na potrzeby Konsumentów - czego plonem są zaawansowane monitory o przeróżnych możliwościach. Współczesne propozycje od Samsung, Lenovo lub Dell bez ustanku nie przestają zaskakiwać innowacyjnością, tak samo jeżeli chodzi o monitory Acer, ASUS lub marki AG Neovo. Każdy z tych brandów proponuje dzisiaj wymagającym klientom pecetów szczególną jakość, obok której nie da się przejść chociażby bez zerknięcia na tą najwyższą jakość obrazu. To sposób na zwiększenie radości użytkowania dzisiejszych technologii.

Potrzebny konkretny monitor? Jesteśmy w stanie konkretnie pomóc!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG czy też ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy skorzystać z intuicyjnej i dostępnej wyszukiwarki Ceneo, by w mig dostać wnikliwie to, czego się poszukuje, w cenie niższej, aniżeli wolno byłoby się tego spodziewać.Wszystkim, którzy chcą nabyć monitor z pomocą Ceneo oddajemy do dyspozycji wygodne filtry wyszukiwania - z których oznaczenie ulubionego producenta czy także przedziału cen to wyłącznie przykład możliwości. Polecamy określić konkretną przekątną ekranu i rozdzielczość. To właśnie dzięki tym parametrom można w kilka sekund odszukać monitory spełniające wyczekiwania, tak jak te powyżej lub ewentualnie także opcje o innych parametrach.Nadal jednak mówimy jedynie o małej części z atrybutów, jakie udostępniamy w Ceneo.pl. Z nami wskażesz szczegółowo: jakiego rodzaju matrycy szukasz oraz jaki ma być czas reakcji, czy niezbędny Tobie tuner TV oraz jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Śmiało zaznacz, czy pragniesz, by był to monitor z głośnikami lub bez i czy funkcja Pivot jest tym, czego poszukujesz. Standard Vesa i kolor obudowy monitora także czekają na Twoje preferencje. Bez względu na to, jakiego monitora szczegółowo wyszukujesz - z nami go odnajdziesz!Cena, która Ci się spodoba - za monitor, którego poszukujesz - oto CeneoJeżeli gra toczy się o zakupy w sieci - Ceneo.pl stara się podejść do tego tematu naprawdę kompleksowo. Wskutek tego również z nami nie tylko znajdziesz monitor zgodny z dokładnymi parametrami, ale również dowiesz się, gdzie ten wybrany model wolno odnaleźć w najbardziej atrakcyjnej cenie. Łap perfekcyjne okazje!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Powłoka matrycy

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

Promowany produkt
LG 29" 29UM59-P 4,7 / 5 8 opinii / 3 pytania
LG 24" 24MP59G-P 4,6 / 5 16 opinii / 2 pytania
LG 27" 27UD88-W 4,9 / 5 7 opinii / 6 pytań
LG 27” 27UD68-W 4,5 / 5 28 opinii / 2 pytania
AOC 31.5'' Q3279VWF 3,7 / 5 12 opinii / 1 pytanie
ASUS 27" PG279Q 4,3 / 5 8 opinii / 4 pytania