Monitory

4,5 z 60238 opinii

Przyzwoicie dopasowany monitor i nareszcie masz lepszy widok!

Monitory grają dziś o wiele większą rolę, aniżeli jeszcze parę lat wstecz. W związku z coraz większym znaczeniem pecetów - które służą już nie wyłącznie jako sposób na korzystanie z Internetu, lecz są unikalnym centrum multimedialnym, wzrosły też wyczekiwania w stosunku do monitorów. Im pokaźniejszej oraz dogodniejszej rozdzielczości - tym gwarantujące lepszą jakość obrazu. Liczy się także wierność i głębia barw i akcesoryjne funkcje. Ceneo.pl pomoże w doborze słusznego modelu wszystkim tym, którzy wiedzą, czego szukają!

Markowe monitory - sprawdzony wybór w dobrej cenie

Rynek się nie ociąga, ale żywiołowo odpowiada na potrzeby Kontrahentów - czego rezultatem są zaawansowane monitory o rozmaitych możliwościach. Dzisiejsze propozycje od Samsung, Lenovo czy Dell bez ustanku nie przestają zaskakiwać innowacyjnością, podobnie jeśli chodzi o monitory Acer, ASUS czy marki AG Neovo. Każdy z tych brandów proponuje dzisiaj wymagającym konsumentom pecetów nadzwyczajną jakość, obok której nie da się przejść choćby bez spojrzenia na tą wysoką jakość obrazu. To sposób na podniesienie radości użytkowania dzisiejszych technologii.

Potrzebny konkretny monitor? Jesteśmy w stanie konkretnie pomóc!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG lub także ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy jedynie skorzystać z intuicyjnej oraz dostępnej wyszukiwarki Ceneo, aby w mig dostać wnikliwie to, czego się szuka, w cenie atrakcyjniejszej, aniżeli wolno byłoby się tego spodziewać.Wszystkim, którzy chcą wybrać monitor z pomocą Ceneo oddajemy do dyspozycji intuicyjne filtry wyszukiwarki - z których oznaczenie ulubionego producenta lub również przedziału cen to jedynie przykład możliwości. Polecamy określić konkretną przekątną ekranu i rozdzielczość. Dzięki tym parametrom można w parę sekund odszukać monitory spełniające wymagania, tak jak te powyżej bądź także opcje o innych parametrach.Dalej jednak mówimy tylko o małej części z atrybutów, które udostępniamy w Ceneo.pl. Z nami wskażesz szczegółowo: jakiego rodzaju matrycy szukasz i jaki ma być czas reakcji, czy przydatny Tobie tuner TV oraz jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Musisz także wskazać, czy może monitor z głośnikami interesuje cię najbardziej, a może szukasz przede wszystkim funkcji Pivot. Standard Vesa oraz kolor obudowy monitora też czekają na Twoje preferencje. Bez względu na to, jakiego monitora całkowicie poszukujesz - z nami go odszukasz!Monitor, jaki pragniesz - w cenie, która Cię zadowoli - tylko na CeneoJeśli chodzi o zakupy w internecie - Ceneo.pl stara się podejść do tego tematu naprawdę kompleksowo. Skutkiem tego także z nami nie tylko znajdziesz monitor zgodny z precyzyjnymi parametrami, ale także dowiesz się, w jakim miejscu ten wybrany model wolno znaleźć w najbardziej atrakcyjnej cenie. Chwytaj perfekcyjne okazje!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Jasność

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Funkcje dodatkowe

Powłoka matrycy

Montaż ścienny

Rodzaj podświetlenia

Ekran dotykowy

Proporcje ekranu

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

AOC 27" U2777PQU 4,6 / 5 5 opinii / Zadaj pytanie
LG 25" 25UM58-P 4,6 / 5 17 opinii / 7 pytań
AOC 27" 27B1H 4,3 / 5 3 opinie / 1 pytanie
LG 34" 34UC79G-B 4,8 / 5 11 opinii / 4 pytania
LG 27" 27UD88-W 4,8 / 5 11 opinii / 6 pytań
LG 34” 34UC88-B 4,8 / 5 7 opinii / 2 pytania
;