Modele do sklejania - Statki

4,7 z 187315 opinii
Miłośnicy historii, motoryzacji i awiacji mogą spróbować swoich sił w modelarstwie.
Na Ceneo znaleźć można ponad 4000 różnych modeli do sklejania od uznanych producentów takich jak Revell, Hasegawa, ChoroszyModelbud czy Italeri.
Odtwórz bitwę między Messerschmittem i Splitfire’em, postaw transatlantycki liniowiec Queen Mary 2 na swojej półce albo zostań właścicielem słynnego Ferrari Enzo. Każdy znajdzie coś dla siebie, choć ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem powinni wybrać mniej skomplikowany model.

Dzięki filtrom wyszukiwania możemy przeglądać nasze ulubione rodzaj modeli. Najpopularniejsze to: samoloty, pojazdy wojskowe i statki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skleić własny helikopter, lokomotywę lub futurystyczny myśliwiec rodem z Gwiezdnych Wojen.

Osoby, które wolą elektroniczną zabawę mogą zajrzeć do kategorii „Modele zdalnie sterowane” gdzie czeka na nich prawie 1500 nowoczesnych zabawek.
Modelarstwo
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Rodzaj:
Filtry
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Jak pomalować i wykończyć model do składania? Poprzednie Następne
Jednym z wyzwań stojących przed początkującymi modelarzami jest poprawne wykończenie modelu, w trakcie którego nadaje się mu ostateczny wygląd i charakter oraz podkreśla najciekawsze detale. W dużej części proces ten polega na poprawnym pomalowaniu modelu – radzimy, w jaki sposób tego dokonać.
Rodzaje farb modelarskich. Jak i do czego używać? Poprzednie Następne
Modelarstwo to niezwykle satysfakcjonujące hobby, wymagające sporej dozy kreatywności oraz zdolności manualnych. Wszystkie one przydają się zwłaszcza podczas ostatecznego wykańczania modeli. Jednym z najważniejszych elementów tego procesu jest oczywiście malowanie. Podpowiadamy, jakich rodzajów farb modelarskich używać.
Jak zacząć przygodę z modelami do składania? Poprzednie Następne
Modelarstwo to niezwykle satysfakcjonujące hobby, uczące cierpliwości, kreatywności, a także wyobraźni przestrzennej. Mimo tego, że współczesny świat oferuje nam nieskończoną liczbę źródeł rozrywki, budowanie modeli do składania cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród pasjonatów na całym świecie. Radzimy, jak do nich dołączyć.
Pomysły na świąteczne dekoracje z foremek do wypieków Poprzednie Następne
Dziś przychodzimy do Was z garścią niecodziennych inspiracji na temat świątecznych dekoracji. Dlaczego niecodziennych? Ponieważ będą one dotyczyć niczego innego...