Sztylety

4,6 z 174998 opinii
Broń biała posiada swój niezaprzeczalny urok, wynikający z długiej tradycji płatnerskiej oraz militarnej. Miecze i szable mają specjalne miejsce w naszej historii, będąc nieodłącznym elementem dziejowych przemian. Nic dziwnego, że pomimo upływu lat nadal cieszą się żywym zainteresowaniem.

Zarówno miecze, jak i szable zatraciły pierwotne militarne znaczenie, stając się elementem dekoracji oraz wyznacznikiem statusu. Z tego też względu istotne jest odpowiednie dobranie broni białej. Zupełnie innymi parametrami powinien odznaczać się rapier mający przyozdabiać domowy kominek, a innymi miecz lub szabla wykorzystywany w rekonstrukcjach historycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom użytkowników, na Ceneo.pl stworzyliśmy intuicyjny podział broni białej uwzględniający producenta oraz typ poszukiwanego oręża. Korzystając z filtrów bez trudu można dotrzeć do najlepszej oferty, bez względu czy poszukiwana jest replika filmowa czy kuty, średniowieczny miecz.
Miecze i szable
Tylko oferty
Cena
Producent
Okres
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie buty wojskowe wybrać? Polecane modele zimowe i letnie Poprzednie Następne
Buty wojskowe to jeden z podstawowych elementów ekwipunku każdego mężczyzny służącego w wojsku lub w innego rodzaju służbach mundurowych. Dodatkowo ze względu na solidną konstrukcję i najwyższą jakość materiałów, buty wojskowe świetnie sprawdzą się na szlaku lub podczas codziennego użytkowania. Chcesz kupić buty wojskowe, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Nie wiesz, jakie są różnice między zimowymi a letnimi butami wojskowymi? Przeczytaj nasz poradnik i wybierz buty wojskowe, które spełnią wszystkie twoje potrzeby.
Samoobrona – jaki gaz pieprzowy wybrać, by bezpiecznie wrócić do domu? Poprzednie Następne
Przekonaj się jaki gaz pieprzowy warto kupić i jak postępować w razie konfrontacji z agresywnym napastnikiem.
Gadżety survivalowe. 6 nietypowych propozycji Poprzednie Następne
Planujesz wypad na biwak lub inną outdoorową eskapadę? Przekonaj się zatem, jakie survivalowe gadżety warto mieć w plecaku. Niektóre z nich mogą cię naprawdę zaskoczyć – bransoleta zamieniająca się w linę czy płachta biwakowa w roli plecaka? Jeśli chcesz być gotowym na niemal każdą niespodziewaną sytuację podczas biwaku czy wędrówki, zdaj się na gadżety w stylu McGyvera.
Łuk klasyczny, myśliwski czy sportowy – jaki wybrać? Poprzednie Następne
Łucznictwo towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Początkowo było sposobem na zdobycie pożywienia – dziś to przede wszystkim ciekawa dyscyplina sportowa, która zyskuje coraz więcej zwolenników. Planujesz rozpocząć przygodę z łucznictwem? Jeśli tak, niezbędny będzie zakup odpowiedniego sprzętu. Łuk klasyczny, myśliwski, a może sportowy? Który okaże się najlepszy na sam początek? Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje łuków.
KONKURS SURVIVALOWY - The Flame in the Flood Poprzednie Następne
W grze Flame in the Flood macie niepowtarzalną szansę na eksplorowanie świata zniszczonego przez wielką powódź!Wskażcie przedmiot z Ceneo.pl, który umożliwi Wam...