Meble turystyczne

4,6 z 50004 opinii
Nie wyobrażasz sobie wakacji bez biwakowania, a najlepsza forma odpoczynku to dla ciebie rozstawienie namiotu w leśnej głuszy? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Na Ceneo.pl znajdziesz bowiem ogromny wybór mebli turystycznych, które znacznie poprawią komfort twoich wypraw.

Rozkładane, lekkie stoliki pozwolą urządzić kuchnię w plenerze. Krzesła przydadzą się zarówno miłośnikom biwakowania, jak i wędkarzom. Warto kupić takie, które składają się na płasko, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w samochodowym bagażniku. Pamiętaj o tym, że standardowe modele przystosowane są zazwyczaj do tego, aby wytrzymać ciężar maksymalnie 100 kilogramów. Na polowym łóżku wyśpisz się wygodniej niż na dmuchanym materacu. Jeśli wybierasz się na wakacje z dzieckiem, warto zainwestować w rozkładane turystyczne łóżeczko. Bardzo przydatne są również turystyczne szafki. Takie meble zrobione są zazwyczaj z aluminium. Oprócz standardowych półek zawierają także małe kieszonki na drobiazgi.

Meble turystyczne nie tylko pomogą zachować porządek na kempingu, ale również sprawią, że w środku leśnej głuszy będzie żyło się wygodnie niczym w domu.
Tylko oferty
Cena
Kolor
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Pause Pod - przenośna przestrzeń do relaksu Poprzednie Następne
Czy to jeszcze namiot, czy może już mini-pokój? Nie ważne jak go nazwiecie – ważne, że jest niesamowity. Pause Pod to najnowszy sposób na chwilę relaksu dosłown...
Wybieramy miniaturowy grill Poprzednie Następne
Sezon grillowy trwa w najlepsze, więc jeśli jeszcze nie masz swojego gadżetu z rusztem, najwyższy czas go kupić. Takie potrawy smakują najlepiej na świeżym powi...