metallica metallica - Materiały wykończeniowe

4,5 z 60197 opinii
Materiały wykończeniowe dostępne w tej kategorii są szczególnie pomocne w ostatecznym etapie remontu czy renowacji łazienki, salonu, sypialni czy kuchni. Do najpopularniejszych materiałów wykończeniowych należą między innymi płytki, sztukateria, deski podłogowe, lakiery czy tapety i fototapety. To właśnie materiały wykończeniowe często stanowią przysłowiową „kropkę nad i” w końcowym procesie remontu czy aranżacji mieszkania i potrafią doskonale podkreślić jego charakter. Zakup materiałów wykończeniowych to doskonały pomysł na dokonanie zmian w mieszkaniu, szczególnie wtedy, gdy nie dysponujemy szczególnie dużymi nakładamy finansowymi. Dostępne w tej kategorii materiały wykończeniowe to produkty znanych i cenionych marek z branży budowlanej i remontowej. Można tutaj wymienić na przykład AS Creation, Akzonobel, Opoczno czy Paradyż. Wybór materiałów wykończeniowych uzależniony jest oczywiście od indywidualnych preferencji a także od charakteru pomieszczenia oraz jego kolorystyki. Warto wiedzieć, że producenci materiałów wykończeniowych udzielają na swój asortyment nawet kilkuletniej gwarancji.

Materiały Wykończeniowe

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Posadzka betonowa. Wady i zalety Poprzednie Następne

Posadzka betonowa. Wady i zalety

Chcesz urządzić wnętrze w loftowym stylu? Zacznij od podstaw, czyli od podłogi. Posadzka betonowa to rozwiązanie, które świetnie wpisze się w klimat stylu przemysłowego. Czy warto jednak postawić na podłogę betonową? Jakie są jej mocne i słabe strony? Przekonajmy się.

Jak zabezpieczyć drewniany taras? Poprzednie Następne

Jak zabezpieczyć drewniany taras?

Deski tarasowe z drewna to idealny materiał wykończeniowy. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem drewnianego tarasu, przekonaj się, jak zabezpieczyć drewno i dbać o taras, aby wyglądał świetnie przez długi czas.

Malowanie płytek ceramicznych - wszystko, co musisz o tym wiedzieć Poprzednie Następne

Malowanie płytek ceramicznych - wszystko, co musisz o tym wiedzieć

Znudziły ci się stale płytki łazienkowe lub kuchenne, ale nie chcesz porywać się na kosztowny i kłopotliwy remont? Zdaj się na łatwiejszy sposób, czyli malowanie płytek. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni preparat i pomalujesz płytki ceramiczne zgodnie z pewnymi zasadami, a szybko i tanio przeprowadzisz efektowną metamorfozę wnętrza. Przekonaj się zatem, jaka farba do malowania płytek będzie najlepsza i jak poradzić sobie z tym zadaniem?

;