Masło i margaryna

4,6 z 99866 opinii
Na Ceneo.pl znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju margaryn, maseł a także mixów i smalców. Bez względu na to czy wolimy smak masła czy preferujemy margarynę przy wyborze odpowiedniego produktu warto kierować się składem i wartościami odżywczymi produktu. Nie dotyczy to tylko produktów nabiałowych. W ogóle przy wyborze artykułów spożywczych warto kierować się stanem naszego zdrowia i wpływem danych składników na nasz organizm, a nie tylko walorami smakowymi produktu. Masło zawiera głównie tłuszcz zwierzęcy pochodzący z mleka najczęściej krowiego, ale też owczego i koziego. Masło zawiera witaminy A, D, K, E, kwasy omega 3, kwas foliowy, kwas linolowy cholesterol oraz minerały. Masło wyrabiane jest w maselnicach. Margaryna jest produktem pochodzenia roślinnego. Oprócz witamin (A, D, E) i kwasów omega 3 niekiedy do margaryn dodaje się steroli roślinnych, które spożyte w odpowiedniej dawce obniżają poziom cholesterolu w organizmie. Margaryna jako tłuszcz roślinny nie zawiera cholesterolu. Dzięki Ceneo.pl szybko sprawdzisz skład produktu klikając w informacje oraz zapoznasz się z opiniami kupujących. Na Ceneo.pl dzięki porównywarce cenowej masz pewność, że dany produkt kupujesz najtaniej.
Tylko oferty
Cena
Producent
Cechy
Waga (g)
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czy mleko jest zdrowe? Fakty i mity na temat mleka Poprzednie Następne
Sprawdź, czy mleko jest zdrowe dla dorosłego człowieka, czy mleko UHT jest zdrowe i czy warto pić mleko. Dowiedz się więcej!
Omlet białkowy – przepisy na idealną przekąskę po treningu! Poprzednie Następne
Idealny jako posiłek przed i po treningowy. Omlet białkowy – przepisy na tę zdrową przekąskę znajdziesz w naszym dzisiejszym artykule. Sprawdź!

Masło i margaryna - opinie