Maskotki Misie

4,7 z 137536 opinii
Uroczy pluszak lub innego rodzaju maskotka to nieodłączny kompan dziecięcych zabaw. Wtulony w nią maluch łatwiej zaśnie, a ukochany miś często staje się przyjacielem na całe życie i powiernikiem dziecięcych sekretów.

Każdy z nas miał w dzieciństwie swoją ulubioną maskotkę. Taką, z którą nie chcieliśmy się rozstawać nawet wyjeżdżając na wakacje z rodzicami czy idąc do przedszkola lub szkoły podstawowej. Nawet u wielu dorosłych do dziś w pokoju stoi ich ukochana maskotka, która przypomina nam bezpieczne i beztroskie dni.

Jaką maskotę podarować naszemu maluchowi? Na Ceneo.pl znajdziemy tysiące pluszaków, misiów, piesków i innych radosnych stworków, które dodadzą szczypty magii życiu naszego dziecka. Wśród nich znajdziemy bohaterów popularnych dobranocek (Pszczółka Maja. Miś Uszatek, Krecik, Reksio, Myszka Micky), jak i postaci z produkcji, które dopiero niedawno dołączyły do dziecięcego świata – Angry Birds, Furby i My Little Pony.

Warto pamiętać, że niektóre maskotki zawierają niewielkie części i nie są odpowiednie dla naszego malucha. Aby pomóc rodzicom w wyborze wprowadziliśmy więc filtr wieku (0+, 3+, 6+ i bez ograniczeń).
Zabawki
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Zwierzak:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Wiek dziecka
Bohater
Zwierzak
Materiał
Certyfikaty, opinie, atesty
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje