maski nurkowania - Maski rurki i płetwy

4,6 z 55832 opinii
Maski, rurki i płetwy to w „podwodnej gwarze” tzw. ABC, czyli nic innego jako podstawowy sprzęt do nurkowania. Stanowią one przedmiot naszego pierwszego wyboru jako amatorów podwodnych wojaży.
Płetwy zdecydowanie ułatwiają nam wodną przygodę i zwiększają efektywność pływania, dlatego też nie warto kupować ich w przypadkowym sklepie w najniższej cenie. Generalnie wyróżniamy dwa typy płetw: kaloszowe (do nurkowania bezdechowego) i paskowe (praktyczne przy nurkowaniu ze sprzętem oddechowym).. Należy zaopatrzyć się w nie już przy pierwszych lekcjach pływania, by kształtować dobre nawyki przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Podobnie sytuacja się ma z maskami. Ten wynalazek ma na celu głównie zapewnienie nam dobrego widzenia pod wodą oraz ochronę przed zanieczyszczeniami takimi jak chlor w basenie czy sól morska. Rurka natomiast, jest świetnym narzędziem sprawdzającym się w warunkach treningowych. Jej główną zasługą jest poprawa kondycji, wydolności oddechowej i stanowi świetne preludium do warunków panujących na głębokościach.
Na Ceneo.pl znajdziecie produkty znanych i lubianych marek takich jak: Aqua-Speed, Spokey, Allright, Speedo, Tusa, Aqua Lung, Aqua Sphere, Aqua-Movel, Aquatic, Arena, Axer, Beco, Bestway, Cressi, Crowell, Disney, Fashy, Fordex, Francis, Imersion, IST, Mares, Martes, Move Team Otylia, Nava, Salvas, Scubaprol, Scubatech, Sporasub.
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy najlepsze płetwy do pływania Poprzednie Następne
Płetwy do pływania mogą sprawić, że twój trening stanie się jeszcze bardziej efektywny. Zobacz rodzaje płetw do pływania.