Maski rurki i płetwy

4,6 z 30162 opinii
Maski, rurki i płetwy to w „podwodnej gwarze” tzw. ABC, czyli nic innego jako podstawowy sprzęt do nurkowania. Stanowią one przedmiot naszego pierwszego wyboru jako amatorów podwodnych wojaży.
Płetwy zdecydowanie ułatwiają nam wodną przygodę i zwiększają efektywność pływania, dlatego też nie warto kupować ich w przypadkowym sklepie w najniższej cenie. Generalnie wyróżniamy dwa typy płetw: kaloszowe (do nurkowania bezdechowego) i paskowe (praktyczne przy nurkowaniu ze sprzętem oddechowym).. Należy zaopatrzyć się w nie już przy pierwszych lekcjach pływania, by kształtować dobre nawyki przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Podobnie sytuacja się ma z maskami. Ten wynalazek ma na celu głównie zapewnienie nam dobrego widzenia pod wodą oraz ochronę przed zanieczyszczeniami takimi jak chlor w basenie czy sól morska. Rurka natomiast, jest świetnym narzędziem sprawdzającym się w warunkach treningowych. Jej główną zasługą jest poprawa kondycji, wydolności oddechowej i stanowi świetne preludium do warunków panujących na głębokościach.
Na Ceneo.pl znajdziecie produkty znanych i lubianych marek takich jak: Aqua-Speed, Spokey, Allright, Speedo, Tusa, Aqua Lung, Aqua Sphere, Aqua-Movel, Aquatic, Arena, Axer, Beco, Bestway, Cressi, Crowell, Disney, Fashy, Fordex, Francis, Imersion, IST, Mares, Martes, Move Team Otylia, Nava, Salvas, Scubaprol, Scubatech, Sporasub.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Maski rurki i płetwy - opinie