Maski antysmogowe Cambridge

4,7 z 463808 opinii

Maska antysmogowa Cambridge to produkt dedykowany dla całej rodziny. Posiada ona atest N99, który jest potwierdzeniem jej doskonałych właściwości filtracyjnych – wyłapuje aż 99% lotnych zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Estetyczne wykonanie i wygodne mocowanie za uszami sprawiają, że maski Cambridge są często wybierane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Maska antysmogowa Cambridge dla całej rodziny

Maska antysmogowa Cambridge posiada specjalistyczny, oficjalny atest, będący świadectwem jej wysokiej skuteczności w filtrowaniu pyłów, spalin oraz drobnoustrojów. Jest wyposażona w trójstopniowy filtr, obejmujący całe jej wnętrze. Zewnętrzna warstwa wyłapuje kurz i PM10, środkowa – PM 2.5, natomiast wewnętrzna – chorobotwórcze bakterie i wirusy. Ze względu na brak możliwości wymiany filtra, maska antysmogowa Cambridge może być stosowana przez okres od 3 do 6 miesięcy. Regulowane paski umożliwiają precyzyjne dopasowanie każdego modelu do twarzy użytkownika, a usztywnienie wokół nosa zapobiega zsuwaniu się z twarzy. Zastosowano tu także pojedynczy zawór niwelujący problem parowania i ułatwiający oddychanie. Maska antysmogowa Cambridge jest dostępna w jednym rozmiarze dla dzieci oraz trzech wymiarach dla dorosłych – dzięki czemu można łatwo dopasować ją do potrzeb użytkownika. Opinie o masce antysmogowej Cambridge podkreślają jej wysoką skuteczność filtracyjną – wdychane powietrze jest świeże, nie powoduje alergii ani rozwoju chorób. Maska jest łatwa w zakładaniu i posiada ciekawą, kolorową stylistykę. Ceny maski antysmogowej Cambridge oscylują w granicach 150 złotych.

Zdrowie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie Poprzednie Następne

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie

Positivum to tabletki uspokajające, które można kupić bez recepty. Według obietnic producenta, ten suplement diety ma działać uspokajająco i odprężająco. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy, jak popularne tabletki na uspokojenie oceniają internauci, którzy zdecydowali się na ich wypróbowanie.

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały Poprzednie Następne

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały

Wraz z wiekiem zmienia się całe nasze ciało, a skóra starzeje się. Staje się cieńsza, szybciej się przesusza, zaczyna brakować jej elastyczności, a zmarszczki są głębsze i bardziej widoczne. Na te zmiany wpływają nie tylko hormony, lecz także nasz styl życia 
i niewłaściwe odżywianie. Chcesz opóźnić proces starzenia się skóry i dłużej zachować młodość? Dowiedz się jak pielęgnować skórę dojrzałą i jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach.

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów

Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać? Poprzednie Następne

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać?

Zanieczyszczone powietrze to nasza codzienność – każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami i to nawet, gdy zasłaniamy nos i usta chusteczką albo szalem. Wyjątkowo zagrożone są dzieci, które należy szczególnie chronić przed negatywnym działaniem smogu. Sprawdź, jak działają dostępne na rynku maski antysmogowe dla dzieci i jaki model warto kupić.

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy? Poprzednie Następne

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy?

Niejeden kierowca nie wyobraża sobie prowadzenia pojazdu bez okularów. Jakie okulary dla kierowcy sprawdzą się najlepiej nawet w bardzo trudnych warunkach?