Maski antysmogowe sportowe

4,7 z 463808 opinii

Maska antysmogowa sportowa zabezpiecza sportowców przed wdychaniem niebezpiecznych toksyn, które dzięki temu nie przedostają się wgłąb ich ciała. To szczególnie istotne, gdy profesjonaliści decydują się na wykonywanie treningów na otwartej, miejskiej przestrzeni. Smog jest jednak poważnym zagrożeniem w wielu miejscach, dlatego zaleca się stosowanie masek antysmogowych sportowych. Można je łatwo zakładać, jednocześnie nie ograniczając własnej sprawności fizycznej. Przydają się zarówno w trakcie jazdy rowerem, ale też długich wybiegań.

Maska antysmogowa sportowa - ochrona własnego serca

Maski antysmogowe sportowe stworzone są w taki sposób, iż można w nich bez problemów wykonywać różne czynności fizyczne, np. biegać. Oczywiście na samym początku należy się do nich przystosować, co nie dla wszystkich będzie łatwe, jednak z czasem nie będzie się zauważało, iż ma się ją na twarzy. Maski doskonale chronią nie tylko górne drogi oddechowe, ale też cały układ sercowo-naczyniowy. Wdychanie sporej ilości zanieczyszczeń w ciągu dnia może bardzo źle wpłynąć na funkcjonowanie ludzkiego serca, więc warto się przed tym umiejętnie chronić. Tym samym zainteresowani powinni zbadać opinie na temat takich masek, a potem wybrać dla siebie idealną. Najpopularniejszą opcją są maski w czarnych kolorach, chociaż niektórzy decydują się również na ich białą odmianę. Ceny nie są wysokie, za to dba się o własne zdrowie, więc nie warto zastanawiać się nad skorzystaniem z tej pomocnej możliwości, jeśli dużo trenuje się na świeżym powietrzu.

Zdrowie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Zastosowanie:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie Poprzednie Następne

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie

Positivum to tabletki uspokajające, które można kupić bez recepty. Według obietnic producenta, ten suplement diety ma działać uspokajająco i odprężająco. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy, jak popularne tabletki na uspokojenie oceniają internauci, którzy zdecydowali się na ich wypróbowanie.

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały Poprzednie Następne

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały

Wraz z wiekiem zmienia się całe nasze ciało, a skóra starzeje się. Staje się cieńsza, szybciej się przesusza, zaczyna brakować jej elastyczności, a zmarszczki są głębsze i bardziej widoczne. Na te zmiany wpływają nie tylko hormony, lecz także nasz styl życia 
i niewłaściwe odżywianie. Chcesz opóźnić proces starzenia się skóry i dłużej zachować młodość? Dowiedz się jak pielęgnować skórę dojrzałą i jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach.

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów

Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać? Poprzednie Następne

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać?

Zanieczyszczone powietrze to nasza codzienność – każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami i to nawet, gdy zasłaniamy nos i usta chusteczką albo szalem. Wyjątkowo zagrożone są dzieci, które należy szczególnie chronić przed negatywnym działaniem smogu. Sprawdź, jak działają dostępne na rynku maski antysmogowe dla dzieci i jaki model warto kupić.

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy? Poprzednie Następne

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy?

Niejeden kierowca nie wyobraża sobie prowadzenia pojazdu bez okularów. Jakie okulary dla kierowcy sprawdzą się najlepiej nawet w bardzo trudnych warunkach?

Maski antysmogowe - opinie