Maski antysmogowe FFP3

4,7 z 463808 opinii

Maski antysmogowe powoli stają się podstawowym elementem naszego wyposażenia. Szczególnie w sezonie zimowym, kiedy emisja gazów cieplarnianych osiąga niezwykle wysoki poziom. Warto jednak wiedzieć, że na rynku jest obecnie wiele modeli ochronnych maseczek, wyróżniających się odmiennymi właściwościami oraz parametrami. Jeśli więc zależy nam na jak najefektywniejszej ochronie, dobrze jest wybrać produkt, który nam ją zapewni. Na szczęście istnieje klasyfikacja, masek według ich skuteczności.

Maski antysmogowe FFP3 - najwyższa skuteczność

Maski przeciwsmogowe klasyfikowane są według wielu różnych ich cech, jednak tą najważniejszą, jest bez wątpienia skuteczność filtrowania. Wyróżniamy trzy typy: FFP1, FFP2, FFP3. Maska antysmogowa FFP3 wykazuje się w tej grupie największą efektywnością, w zatrzymywaniu lotnych cząsteczek bowiem jest to aż 99%. Dla porównania pierwszy typ to 80%, a drugi 94%. Nie ma więc wątpliwości, że wybierając akcesoria ochronne oznakowane FFP3, zapewniamy sobie największą ochronę. Filtry te doskonale radzą sobie z zatrzymaniem mikrocząsteczek, kurzu, zanieczyszczeń oraz pyłów. Warto wyposażyć się o maski tego typu, ponieważ opinie ich użytkowników potwierdzają, że jakość wdychanego powietrza, filtrowanego w ten właśnie sposób, jest znacznie wyższa. Wysoki stopień ochrony sprawia, że maska antysmogowa FFP3 świetnie sprawdzi się nawet w dużych miastach, gdzie poziom emisji szkodliwych gazów jest bardzo wysoki. Ich ceny zależne są przede wszystkim od wybranego modelu. Warto jednak pamiętać, że nasze zdrowie jest bezcenne.

Zdrowie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Rodzaj filtra:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie Poprzednie Następne

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie

Positivum to tabletki uspokajające, które można kupić bez recepty. Według obietnic producenta, ten suplement diety ma działać uspokajająco i odprężająco. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy, jak popularne tabletki na uspokojenie oceniają internauci, którzy zdecydowali się na ich wypróbowanie.

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały Poprzednie Następne

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały

Wraz z wiekiem zmienia się całe nasze ciało, a skóra starzeje się. Staje się cieńsza, szybciej się przesusza, zaczyna brakować jej elastyczności, a zmarszczki są głębsze i bardziej widoczne. Na te zmiany wpływają nie tylko hormony, lecz także nasz styl życia 
i niewłaściwe odżywianie. Chcesz opóźnić proces starzenia się skóry i dłużej zachować młodość? Dowiedz się jak pielęgnować skórę dojrzałą i jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach.

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów

Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać? Poprzednie Następne

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać?

Zanieczyszczone powietrze to nasza codzienność – każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami i to nawet, gdy zasłaniamy nos i usta chusteczką albo szalem. Wyjątkowo zagrożone są dzieci, które należy szczególnie chronić przed negatywnym działaniem smogu. Sprawdź, jak działają dostępne na rynku maski antysmogowe dla dzieci i jaki model warto kupić.

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy? Poprzednie Następne

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy?

Niejeden kierowca nie wyobraża sobie prowadzenia pojazdu bez okularów. Jakie okulary dla kierowcy sprawdzą się najlepiej nawet w bardzo trudnych warunkach?

Maski antysmogowe - opinie