Męskie Maski antysmogowe

4,7 z 463808 opinii

Wysoki poziom zanieczyszczeń powietrza występujący na terenach zurbanizowanych, jest wynikiem spalania paliw, które ma miejsce zarówno w  gospodarstwach domowych, transporcie czy dużych przedsiębiorstwach. Smog powstający na skutek przedostania się do atmosfery szkodliwych dla naszego zdrowia związków chemicznych, do których należą tlenki siarki i azotu, pyły zawieszone oraz WWA czyli wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne, niekorzystnie wpływa na stan naszego zdrowia. Niezwykle ważne jest znalezienie sposobu, by się przed nim chronić.

Męskie maski antysmogowe najlepszą ochroną przed smogiem

Związki występujące w smogu po przedostaniu się do naszego układu oddechowego mogą przyczynić się do wystąpienia licznych alergii, a nawet astmy. Z tego względu niezwykle ważna jest ochrona przed działaniem wchodzących w jego skład szkodliwych czynników. Przedmiotami, które radzą sobie z walką ze smogiem, są męskie maski antysmogowe. Te niewielkie maseczki zakładane na nos oraz usta filtrują wdychane przez nas powietrze, dzięki czemu większość szkodliwych substancji unoszących się w powietrzu zostaje zatrzymana wewnątrz specjalnego filtra.

Męskie maski antysmogowe występują w różnych wariantach kolorystycznych. Wykonane ze specjalnego tworzywa doskonale dopasowują się do kształtu twarzy. Wykorzystany materiał jest przyjemny w dotyku, dlatego noszenie maski antysmogowej nie jest uciążliwe. Dużym plusem masek antysmogowych jest łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Maseczkę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, a po demontażu filtra, na którym zatrzymują się cząsteczki smogu przepłukać pod strumieniem wody, który nie przekracza 30 stopni. Męskie maski antysmogowe wyposażone są w sprzączki, które ułatwiają dopasowanie jej do obwodu głowy. Elastyczne tasiemki i lamówki skutecznie utrzymują maskę na twarzy. Co więcej, dzięki wykorzystanemu materiałowi, możemy mieć pewność, iż maska antysmogowa nie podrażni delikatnej skóry twarzy. Filtr zamontowany wewnątrz maski jest w stanie zatrzymać około 130 różnych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu.

Zdrowie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Płeć:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami? Poprzednie Następne

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami?

Mimo wciąż rosnącej świadomości dotyczącej pielęgnacji dłoni, zniszczone i osłabione paznokcie wciąż stanowią problem dla wielu kobiet oraz mężczyzn. Istnieje mnóstwo odżywek do paznokci, które doraźnie pomagają w sytuacjach kryzysu. Czy jednak niwelują przyczynę słabej kondycji płytek paznokciowych? W jaki sposób, raz na zawsze, pozbyć się problemu łamliwych paznokci?

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie Poprzednie Następne

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie

Badania wskazują, że co trzeci człowiek na ziemi chrapie. W zdecydowanej większości przypadków jest to stan fizjologiczny niezagrażający zdrowiu, jednak w niektórych sytuacjach chrapanie może wiązać się z wystąpieniem poważnych dolegliwości. Nie można zapominać również o niezadowoleniu domowników, którzy muszą znosić odgłosy chrapania na poziomie hałasu wydawanego przez… kosiarkę (około 90 decybeli). Co zrobić, żeby nie chrapać? Kiedy warto zgłosić się po pomoc do lekarza?

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania Poprzednie Następne

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania

Poprawia pamięć, łagodzi stres, a do tego może być stosowany jako naturalny lek na obniżone libido… Mowa oczywiście o żeń-szeniu, którego cenne właściwości doceniono już tysiące lat temu. W ostatniej dekadzie ta azjatycka roślina zdobyła ogromną popularność w Polsce. Sprawdź, czym jest żeń-szeń, jakie są przeciwwskazania do jego przyjmowania i jak działa.

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy? Poprzednie Następne

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy?

Prezerwatywy należą do najpowszechniejszych i najbardziej przystępnych środków antykoncepcyjnych. Dowiedz się więcej na ich temat!

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć? Poprzednie Następne

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć?

Ten prosty gadżet zalecany jest przez lekarzy również sportowcom, ponieważ pomaga znacznie podnieść komfort wykonywania niektórych ćwiczeń. Sprawdź!

Maski antysmogowe - opinie