Dziecięce maski antysmogowe

4,7 z 463808 opinii

Smog niekorzystnie wpływa na każdy ludzki organizm. W szczególności negatywne konsekwencje wywołuje u dzieci i ludzi o osłabionej odporności. Aby zapobiegać szkodliwemu wpływowi toksycznych oparów, warto sięgnąć po maski antysmogowe dla dzieci. Skutecznie odizolują one drogi oddechowe najmłodszych od zanieczyszczonego powietrza, zmniejszając ryzyko infekcji oraz alergii.

Jak działa maska antysmogowa dla dzieci?

Maska antysmogowa dla dzieci jest przeznaczona dla użytkowników powyżej 3 roku życia – młodsze pociechy mogą mieć problemy z oddychaniem z zasłoniętą buzią. Wysokiej jakości maska będzie wyposażona w dwa filtry – HEPA oraz węglowy – które zatrzymują toksyczne cząsteczki, zapachy i gazy, nie dopuszczając ich do delikatnych dróg oddechowych. Dostępne filtry przewidują zakres ochrony od kilku do kilkudziesięciu godzin, wymagając wymiany po tym okresie czasu. Ruchome mocowanie pozwala precyzyjnie dopasować przyleganie maski do twarzy dziecka, a specjalne zawory zapobiegają parowaniu, ułatwiając oddychanie w masce. Maski antysmogowe dla dzieci są oferowane w kilku rozmiarach i różnorodnych, kolorowych wzorach, dzięki czemu łatwo jest dobrać produkt dopasowany do upodobań i wieku małego użytkownika. Opinie o maskach antysmogowych dla dzieci podkreślają znaczny spadek infekcji górnych dróg oddechowych oraz objawów alergii u pociech, które regularnie korzystają z tego rodzaju zabezpieczenia przed smogiem. Cena maski antysmogowej dla dzieci wynosi od kilkunastu złotych za tanie, podstawowe modele. Dobrej klasy maskę kupimy od około 60 złotych wzwyż – jej cena może sięgać nawet kilkuset złotych.

Zdrowie
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami? Poprzednie Następne

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami?

Mimo wciąż rosnącej świadomości dotyczącej pielęgnacji dłoni, zniszczone i osłabione paznokcie wciąż stanowią problem dla wielu kobiet oraz mężczyzn. Istnieje mnóstwo odżywek do paznokci, które doraźnie pomagają w sytuacjach kryzysu. Czy jednak niwelują przyczynę słabej kondycji płytek paznokciowych? W jaki sposób, raz na zawsze, pozbyć się problemu łamliwych paznokci?

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie Poprzednie Następne

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie

Badania wskazują, że co trzeci człowiek na ziemi chrapie. W zdecydowanej większości przypadków jest to stan fizjologiczny niezagrażający zdrowiu, jednak w niektórych sytuacjach chrapanie może wiązać się z wystąpieniem poważnych dolegliwości. Nie można zapominać również o niezadowoleniu domowników, którzy muszą znosić odgłosy chrapania na poziomie hałasu wydawanego przez… kosiarkę (około 90 decybeli). Co zrobić, żeby nie chrapać? Kiedy warto zgłosić się po pomoc do lekarza?

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania Poprzednie Następne

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania

Poprawia pamięć, łagodzi stres, a do tego może być stosowany jako naturalny lek na obniżone libido… Mowa oczywiście o żeń-szeniu, którego cenne właściwości doceniono już tysiące lat temu. W ostatniej dekadzie ta azjatycka roślina zdobyła ogromną popularność w Polsce. Sprawdź, czym jest żeń-szeń, jakie są przeciwwskazania do jego przyjmowania i jak działa.

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy? Poprzednie Następne

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy?

Prezerwatywy należą do najpowszechniejszych i najbardziej przystępnych środków antykoncepcyjnych. Dowiedz się więcej na ich temat!

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć? Poprzednie Następne

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć?

Ten prosty gadżet zalecany jest przez lekarzy również sportowcom, ponieważ pomaga znacznie podnieść komfort wykonywania niektórych ćwiczeń. Sprawdź!