Damskie Maski antysmogowe

4,7 z 463808 opinii

Żyjemy w czasach, w których normy niebezpiecznych pyłków zawieszonych w powietrzu są przekroczone nie tylko w dużych miastach, ale nawet w mniejszych miejscowościach. Spędzanie czasu na zewnątrz czy uprawianie aktywności fizycznej bez odpowiedniej ochrony staje się niebezpieczne dla naszego zdrowia. Zabezpieczeniem przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń są damskie maski antysmogowe, które poprzez specjalny system filtracyjny zatrzymują niebezpieczne pyłki i zapobiegają dostawaniu się ich do układu oddechowego. To nie tylko szansa na normalne życie w mieście, ale również uniknięcie chorób i schorzeń w przyszłości.

Wybierz swoją pierwszą damską maskę antysmogową

O czym powinnaś pamiętać, wybierając swoją pierwszą maskę antysmogową? Przede wszystkim na gęstość filtra, która powinna zostać dostosowana do poziomu smogu, jaki zazwyczaj występuje w miejscu zamieszkania. Ważne, by maska idealnie dopasowywała się do kształtu twarzy. Szczególną uwagę należy zwrócić na rozmiar maski - w opisie produktu znajdziesz dokładne wymiary, aby móc określić, który rozmiar sprawdzi się najlepiej. Ma to wpływ na poprawne filtrowanie powietrza, a także wygodę użytkownika - musisz brać pod uwagę, że maska będzie ci towarzyszyć przez większą część dnia. Dopilnuj, by jej noszenie nie sprawiało żadnego dyskomfortu. W zależności od tego, czy damskie maski antysmogowe mają być przeznaczona do chodzenia po mieście, czy biegania lub jazdy na rowerze, powinny cechować się wystarczającym przepływem powietrza umożliwiającym dostarczanie niezbędnej ilości tlenu do organizmu. Zaleca się wybór osobnych, sportowych masek antysmogowych do długotrwałego wysiłku o wysokiej intensywności. Na stronie produktu znajdziesz także informację od tym, przed jakimi zanieczyszczeniami chroni dany filtr - zazwyczaj są to spaliny samochodowe, toksyny, węglowodory, kwaśne gazy, bakterie i wirusy. Upewniając się, że wybrałaś maskę wysokiej jakości, możesz wreszcie zwrócić uwagę na jej wygląd. Kup maskę w ulubionym kolorze, by pasowała do twojego indywidualnego stylu.

Zdrowie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Płeć:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami? Poprzednie Następne

Suplementy na paznokcie. Czy pomogą z łamiącymi się paznokciami?

Mimo wciąż rosnącej świadomości dotyczącej pielęgnacji dłoni, zniszczone i osłabione paznokcie wciąż stanowią problem dla wielu kobiet oraz mężczyzn. Istnieje mnóstwo odżywek do paznokci, które doraźnie pomagają w sytuacjach kryzysu. Czy jednak niwelują przyczynę słabej kondycji płytek paznokciowych? W jaki sposób, raz na zawsze, pozbyć się problemu łamliwych paznokci?

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie Poprzednie Następne

Co zrobić, żeby nie chrapać? 6 sposobów na chrapanie

Badania wskazują, że co trzeci człowiek na ziemi chrapie. W zdecydowanej większości przypadków jest to stan fizjologiczny niezagrażający zdrowiu, jednak w niektórych sytuacjach chrapanie może wiązać się z wystąpieniem poważnych dolegliwości. Nie można zapominać również o niezadowoleniu domowników, którzy muszą znosić odgłosy chrapania na poziomie hałasu wydawanego przez… kosiarkę (około 90 decybeli). Co zrobić, żeby nie chrapać? Kiedy warto zgłosić się po pomoc do lekarza?

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania Poprzednie Następne

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania

Poprawia pamięć, łagodzi stres, a do tego może być stosowany jako naturalny lek na obniżone libido… Mowa oczywiście o żeń-szeniu, którego cenne właściwości doceniono już tysiące lat temu. W ostatniej dekadzie ta azjatycka roślina zdobyła ogromną popularność w Polsce. Sprawdź, czym jest żeń-szeń, jakie są przeciwwskazania do jego przyjmowania i jak działa.

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy? Poprzednie Następne

Jakie są rodzaje prezerwatyw? Jak dobrać prezerwatywy?

Prezerwatywy należą do najpowszechniejszych i najbardziej przystępnych środków antykoncepcyjnych. Dowiedz się więcej na ich temat!

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć? Poprzednie Następne

Stabilizator na kolano sportowy – kiedy warto po niego sięgnąć?

Ten prosty gadżet zalecany jest przez lekarzy również sportowcom, ponieważ pomaga znacznie podnieść komfort wykonywania niektórych ćwiczeń. Sprawdź!