Maski antysmogowe - Wrocław

4,7 z 463808 opinii

Maski antysmogowe coraz częściej stanowią nieodłączny element naszego ubioru codziennego. Dotyczy to szczególnie pory późnojesiennej oraz zimowej. Wtedy bowiem poziom zanieczyszczenia powietrza jest najwyższy. Niestety w dzisiejszych czasach smog doszło do niezwykłego podniesienia poziomu emisji węgla, co szczególnie dla mieszkańców miast jest wyczuwalne na co dzień. Warto więc zabezpieczać się odpowiednio, gdyż wdychanie CO2, jest niezwykle niebezpieczne dla zdrowia.

Maski antysmogowe Wrocław - komfort jazdy w studenckim mieście Polski

Emisja trujących substancji do wdychanego przez nas powietrza jest jednym z największych problemów XXI wieku. Ma to niszczycielski wpływ na wiele czynników, ale przede wszystkim na nasze zdrowie. Stałe wdychanie smogu może bowiem mieć dla nas katastrofalne konsekwencje. Opinie specjalistów są w tej sprawie zgodne — jedyną rzeczą, która w jakimkolwiek stopniu może nas uchronić od tych rezultatów, jest maska antysmogowa. Wrocław to miasto, w którym jakość powietrza zimą jest bardzo zła. Z tego też powodu warto wyposażyć się w maskę ochronną, która zminimalizuje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych wdychania zanieczyszczonego powietrza. Maski antysmogowe Wrocław posiadają specjalistyczne filtry, które sprawiają, że powietrze nam dostarczone, oczyszczone zostaje ze szkodliwych substancji. Warto wyposażyć się w taki ochronny produkt, szczególnie że jego ceny są przystępne. Gadżet ten jest bardzo wygodny w noszeniu i nie sprawia dyskomfortu. Większość modeli utrzymuje się na twarzy dzięki specjalnym sznurkom zakładanym na uszy. Warto zainwestować w swoje zdrowie.

Zdrowie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Płeć
Rozmiar
Typ
Rodzaj filtra
Gęstość filtra
Klasa ochronna
Zastosowanie
Wzór dominujący
Kolor
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie Poprzednie Następne

Tabletki uspokajające Positivum. Opinie, skład i działanie

Positivum to tabletki uspokajające, które można kupić bez recepty. Według obietnic producenta, ten suplement diety ma działać uspokajająco i odprężająco. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy, jak popularne tabletki na uspokojenie oceniają internauci, którzy zdecydowali się na ich wypróbowanie.

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały Poprzednie Następne

Pielęgnacja skóry dojrzałej. Zasady, kosmetyki, rytuały

Wraz z wiekiem zmienia się całe nasze ciało, a skóra starzeje się. Staje się cieńsza, szybciej się przesusza, zaczyna brakować jej elastyczności, a zmarszczki są głębsze i bardziej widoczne. Na te zmiany wpływają nie tylko hormony, lecz także nasz styl życia 
i niewłaściwe odżywianie. Chcesz opóźnić proces starzenia się skóry i dłużej zachować młodość? Dowiedz się jak pielęgnować skórę dojrzałą i jakich składników aktywnych szukać w kosmetykach.

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów Poprzednie Następne

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów

Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów pomoże cię w podjęciu decyzji. Zobacz, jaki model kupić.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów? Poprzednie Następne

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki bez parabenów?

Dlaczego warto unikać parabenów w kosmetykach? Zobacz, jakich parabenów unikać i jakie kosmetyki bez parabenów wybrać.

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać? Poprzednie Następne

Maska antysmogowa dla dzieci. Jaką wybrać?

Zanieczyszczone powietrze to nasza codzienność – każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt ze szkodliwymi substancjami i to nawet, gdy zasłaniamy nos i usta chusteczką albo szalem. Wyjątkowo zagrożone są dzieci, które należy szczególnie chronić przed negatywnym działaniem smogu. Sprawdź, jak działają dostępne na rynku maski antysmogowe dla dzieci i jaki model warto kupić.

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy? Poprzednie Następne

Jak wybrać najlepsze okulary dla kierowcy?

Niejeden kierowca nie wyobraża sobie prowadzenia pojazdu bez okularów. Jakie okulary dla kierowcy sprawdzą się najlepiej nawet w bardzo trudnych warunkach?

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Maski antysmogowe > Wrocław