Łuki, proce i akcesoria Gorzów Wielkopolski

4,6 z 126733 opinii
Przez wiele lat łuki i kusze były wyposażeniem wojsk. Z ich pomocą polowano na leśną zwierzynę. Najlepszych łuczników i kuszników z podziwem oglądano podczas turniejów. Łucznictwo jako sport i hobby przetrwało do naszych czasów. Początkowo łuki były bardzo proste, zrobione z dostępnych pod ręką materiałów, głównie drewna. Dostępne w kategorii łuki, proce i akcesoria produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Majdan i ramiona zazwyczaj produkuje się z aluminium lub włókna szklanego, dodatkowo pokrywając je warstwą chroniąca przed korozją.
Współcześnie najczęściej korzysta się z łuku sportowego i bloczkowego. Łuk sportowy jest łukiem refleksyjnym. Strzela się z niego podczas zawodów, głównie ze względu na jego duży zasięg. Jest także idealnym łukiem treningowym. Łuk bloczkowy to najnowsze osiągnięcie łucznictwa. Dzięki wielokrążkowi naciąganie cięciwy nie wymaga użycia zbyt dużej siły. Zaletą łuku bloczkowego jest szybkość osiągana przez wypuszczoną strzałę. Do akcesoriów łuczniczych należą między innymi strzały, kołczan czy celownik.
Łuki, proce i akcesoria dostępne są w wersji dla dzieci i dorosłych. Zabawkowe łuki i kusze będą pomocne w początkowym etapie nauki. Strzelenie do tarczy, puszek i butelek poza doskonali umiejętności i jest także świetną zabawą. Przy wyborze produktu z kategorii łuki, proce i akcesoria należy zwrócić uwagę na dane techniczne produktu – wysokość, wagę, siłę naciągu i długość naciągu.
Łuki, proce i akcesoria są obecne w popkulturze – książkach, filmach czy grach. Dzięki Ceneo.pl poczujesz się jak Legolas, Katniss lub Lara Croft.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ubiór w stylu militarnym Poprzednie Następne

Ubiór w stylu militarnym

Styl militarny wdarł się w ostatnich latach na salony. W sklepach bez problemu odnajdziemy przeróżne kobiece ubrania moro. Panie coraz chętniej sięgają po wojskowy wzór, który pojawia się m. in. na kurtkach, spodniach, czy nawet szpilkach.

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony Poprzednie Następne

Najskuteczniejsze akcesoria do samoobrony

Niekiedy jesteśmy zmuszeni do zastosowania samoobrony. Nie są to przyjemne sytuacje, ale niestety się zdarzają. W niniejszym poradniku przedstawaimy najskuteczniejsze akcesoria, które pozwolą nam obronić się przed napastnikiem.

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać? Poprzednie Następne

Sprzęt survivalowy — jaki wybrać?

Survival może być wspaniałą przygodą. Przetrwanie w trudnych warunkach uzależnione jest jednak w dużej mierze od posiadania odpowiedniego sprzętu. W niniejszym poradniku podpowiadamy wam, jakie rzeczy powinniście nabyć przed sprawdzeniem na własnej skórze, czym jest survival.

KONKURS SURVIVALOWY - The Flame in the Flood Poprzednie Następne

KONKURS SURVIVALOWY - The Flame in the Flood

W grze Flame in the Flood macie niepowtarzalną szansę na eksplorowanie świata zniszczonego przez wielką powódź!Wskażcie przedmiot z Ceneo.pl, który umożliwi Wam...

Gadżety survivalowe. 6 nietypowych propozycji Poprzednie Następne

Gadżety survivalowe. 6 nietypowych propozycji

Planujesz wypad na biwak lub inną outdoorową eskapadę? Przekonaj się zatem, jakie survivalowe gadżety warto mieć w plecaku. Niektóre z nich mogą cię naprawdę zaskoczyć – bransoleta zamieniająca się w linę czy płachta biwakowa w roli plecaka? Jeśli chcesz być gotowym na niemal każdą niespodziewaną sytuację podczas biwaku czy wędrówki, zdaj się na gadżety w stylu McGyvera.

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Łuki, proce i akcesoria > Gorzów Wielkopolski
Lokalizacja sklepu: Gorzów Wielkopolski Usuń wybrane filtry