Łóżka do masażu

4,5 z 23444 opinii
Łóżko jest bez wątpienia ulubionym miejscem każdego z nas, a czas w nim spędzony jest wiecznie za krótki. Nic dziwnego, wygodny materac, ciepła poduszka i kołdra potrafią przywiązać człowieka jak mało co. Każdego dnia rano odliczamy minuty, aby zostać w nim jak najdłużej, a wieczorami chcemy jak najszybciej znaleźć się w jego objęciach i zapaść w błogi sen. A wszystko tylko po to, by codziennie do tego wracać. Tak, wygodne łóżko jest wartością bezwzględną.
A gdyby jeszcze nasze ukochane łóżko zostało wyposażone w funkcję masażu? Wówczas nawet kilka minut w nim spędzone będzie na wagę złota. Nie tylko wypoczniemy, ale także zregenerujemy nasze kości i stawy. Wówczas łóżko pomoże nam nie tylko uzupełnić codzienną dawkę snu, ale także wydatnie przyczynia się do poprawy naszego stanu zdrowia. Tak, łóżka do masażu pozwalają nam połączyć przyjemne z pożytecznym!
Łóżka wyposażone w funkcję masażu to doskonałe rozwiązanie dla osób oczekujących od wypoczynku czegoś więcej. Pomagają one zregenerować siły dosłownie całego organizmu i sprawić, że nawet po kilkunastu minutach poczujemy się zupełnie inaczej!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Aveno Life Stół Do Masażu Aura - Beige Napisz opinię / 1 pytanie

Aura to idealny stół do masażu dla wszystkich poszukujących dobrej jakości w przystępnej cenie. Stół jest łatwy w przenoszeniu, wygodny, stabilny i bezpieczny.

Profibed 3-Seg.Stół Kozetka Łóżko Do Masażu + Torba Lekkie 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

DOSKONAŁE DO SALONÓW PIĘKNOŚCI JAK I DO UŻYTKU WŁASNEGO. NOWE, SUPER WYTRZYMAŁE. PROFESJONALNE I SUPER KOMFORTOWE.

Profibed 3 Segmentowe Aluminiowe LJ190KO 5,0 / 5 Napisz opinię / 2 pytania

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe. Profesjonalne i super komfortowe.

Profibed 3 Segmentowe Drewniane LJ191KO 4,5 / 5 Napisz opinię / 1 pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe. Profesjonalne i super komfortowe.

Sknet 3-Seg. Stół Łóżko Do Masażu W Kolorze Niebieskim 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Profesjonalne i super komfortowe.

VidaXL Czarny składany stół do masażu 3 strefy z aluminiową ramą 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

3- strefowy składany stół do masażu z ramą aluminiową nadaje się do masażu, shiatsu i reiki. Poduszka, wyściełana pianką o wysokiej gęstości jest bardzo wygodna i odporna na działanie środków dezynfekujących i olejków do masażu. Stół posiada zagłówek i 3 podłokietniki. Zagłówek i ...

Madeinfit Łóżko Składane Do Masażu Mda Niebieskie Mda008 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Stół kosmetyczny do masażu MDA niebieskie.Regulowane łóżko kosmetyczne do masażu, model MDA wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze niebieskim. Stół, dzięki prostemu montażowi i kompaktowej formie w stanie złożenia do postaci walizki, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które świadczą ...

VidaXL Kremowo-biały składany stół do masażu 4 strefy z aluminiową ramą 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

4- strefowy składany stół do masażu z ramą aluminiową nadaje się do masażu, shiatsu i reiki. Poduszka, wyściełana pianką o wysokiej gęstości jest bardzo wygodna i odporna na działanie środków dezynfekujących i olejków do masażu. Zagłówek i wysomość stołu są regulowane co pozwala użytkownikowi ...

Aveno Life Stół Do Masażu Verona 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Aluminiowy stół do masażu dla poszukujących dobrej jakości w przystępnej cenie.

BODYFIT Stół, łóżko aluminiowe 3 segmentowe do masażu Niebieskie 4,5 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Doskonały do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu.Profesjonalne i super komfortowe

Aveno Life Stół Do Masażu Altus 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Altus to najwyższy model spośród stołów aluminiowych dostępnych w Aveno Life. Kształt profili aluminiowych w kształcie litery U zapewnia wysoką stabilność oraz ułatwia dostęp do pacjenta.

Juventas Stół składany do masażu ROYAL 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Składany stół do masażu ROYAL o dużej wytrzymałości na obciążenia (do 300 kg), z wielopoziomową regulacją wysokości. Wyposażony w blat z zaokrąglonymi krawędziami, obity wysokiej jakości tapicerką.

VidaXL Kremowy składany stół do masażu 3 strefy z drewnianą ramą 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

3- strefowy składany stół do masażu z ramą drewnianą nadaje się do użytku przez amatorów jak i profesjonalistów. Poduszka, wyściełana pianką o wysokiej gęstości jest bardzo wygodna i odporna na działanie środków dezynfekujących i olejków do masażu. Zagłówek i podłokietniki są regulowane, ...

Aveno Life Stół Do Masażu Espirit - Beige 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

eSpirit to uniwersalny stół do masażu, posiadający doskonałą relację jakości do ceny. Podwyższona jakość materiałów i akcesoriów czyni eSprit królem stołów w swojej kategorii.

Aveno Life Stół Do Masażu Eden - Beige 4,5 / 5 Napisz opinię / 1 pytanie

Eden to dobrej jakości stół do masażu oferowany w bardzo przystępnej cenie. Dzięki możliwości 11-pozycyjnej regulacji kąta nachylenia oparcia, stół Eden można z powodzeniem stosować również przy masażach twarzy lub stóp, zapewniając odpowiedni komfort klientowi.

VidaXL Kremowy składany stół do masażu 3 strefy z aluminiową ramą 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

3- strefowy składany stół do masażu z ramą aluminiową nadaje się do masażu, shiatsu i reiki. Poduszka, wyściełana pianką o wysokiej gęstości jest bardzo wygodna i odporna na działanie środków dezynfekujących i olejków do masażu. Stół posiada zagłówek i 3 podłokietniki. Zagłówek i ...