Łóżka do masażu

4,5 z 19500 opinii
Łóżko jest bez wątpienia ulubionym miejscem każdego z nas, a czas w nim spędzony jest wiecznie za krótki. Nic dziwnego, wygodny materac, ciepła poduszka i kołdra potrafią przywiązać człowieka jak mało co. Każdego dnia rano odliczamy minuty, aby zostać w nim jak najdłużej, a wieczorami chcemy jak najszybciej znaleźć się w jego objęciach i zapaść w błogi sen. A wszystko tylko po to, by codziennie do tego wracać. Tak, wygodne łóżko jest wartością bezwzględną.
A gdyby jeszcze nasze ukochane łóżko zostało wyposażone w funkcję masażu? Wówczas nawet kilka minut w nim spędzone będzie na wagę złota. Nie tylko wypoczniemy, ale także zregenerujemy nasze kości i stawy. Wówczas łóżko pomoże nam nie tylko uzupełnić codzienną dawkę snu, ale także wydatnie przyczynia się do poprawy naszego stanu zdrowia. Tak, łóżka do masażu pozwalają nam połączyć przyjemne z pożytecznym!
Łóżka wyposażone w funkcję masażu to doskonałe rozwiązanie dla osób oczekujących od wypoczynku czegoś więcej. Pomagają one zregenerować siły dosłownie całego organizmu i sprawić, że nawet po kilkunastu minutach poczujemy się zupełnie inaczej!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Łóżka do masażu - opinie

Flexi Pro Stół łóżko do masażu 2 segmentowe + torba 4,7 / 5 4 opinie / 1 pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Profesjonalne i super komfortowe.

Aveno Life Stół Do Masażu Aura - Beige 4,5 / 5 Napisz opinię / 1 pytanie

Aura to idealny stół do masażu dla wszystkich poszukujących dobrej jakości w przystępnej cenie. Stół jest łatwy w przenoszeniu, wygodny, stabilny i bezpieczny.

Sknet 2-Seg.Stół Kozetka Łóżko Do Masażu W Kolorze Pistacjowym+ Torba 4,5 / 5 Napisz opinię / 1 pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Dostępne kolory: pistacjowy, niebieski i beżowy. Profesjonalne i super komfortowe.

VidaXL Kremowy składany stół do masażu 3 strefy z drewnianą ramą 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

3- strefowy składany stół do masażu z ramą drewnianą nadaje się do użytku przez amatorów jak i profesjonalistów. Poduszka, wyściełana pianką o wysokiej gęstości jest bardzo wygodna i odporna na działanie środków dezynfekujących i olejków do masażu. Zagłówek i podłokietniki są regulowane, ...

Sknet 3-Seg.Stół Łóżko Do Masażu W Kolorze Bordowym 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Profesjonalne i super komfortowe.

Flexi Pro Stół łóżko do masażu 3 segmentowe Niebieski 4,6 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego.Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Profesjonalne i super komfortowe.

BODYFIT Stół, łóżko aluminiowe 3 segmentowe do masażu beżowe 5,0 / 5 2 opinie / 1 pytanie

Doskonały do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu.Profesjonalne i super komfortowe

VidaXL Czarny składany stół do masażu 3 strefy z aluminiową ramą 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

3- strefowy składany stół do masażu z ramą aluminiową nadaje się do masażu, shiatsu i reiki. Poduszka, wyściełana pianką o wysokiej gęstości jest bardzo wygodna i odporna na działanie środków dezynfekujących i olejków do masażu. Stół posiada zagłówek i 3 podłokietniki. Zagłówek i ...

Profibed 2-Seg.Stół Kozetka Aluminiowe Łóżko Do Masażu + Torba Lekkie 4,5 / 5 Napisz opinię / 2 pytania

DOSKONAŁE DO SALONÓW PIĘKNOŚCI JAK I DO UŻYTKU WŁASNEGO. NOWE, SUPER WYTRZYMAŁE. PROFESJONALNE I SUPER KOMFORTOWE.

Stół, łóżko do masażu 4 segmentowe beżowe 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

4 Segmentowe profesjonalne składane łóżko do masażu, doskonałe do salonów i własnego użytku.Wysokiej jakość skóra ekologiczna odporna na wodę i olejki. Łóżko charakteryzuje się niska wagą i wysoką wytrzymałością co jest bardzo ważne w tego typu łóżkach.Łóżko zostało zaprojektowane ...

BODYFIT Stół, łóżko aluminiowe do masażu Niebieskie 2 segmentowe 4,4 / 5 7 opinii / Zadaj pytanie

Doskonały do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu.Profesjonalne i super komfortowe

VidaXL Fotel kosmetyczny ruchomy biały 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Fotel kosmetyczny jest niezastąpionym narzędziem pracy dla osób, które wykonują zabiegi kosmetyczne, pedicure lub masaże. Oparcie jest regulowane, a nawet może być ustanowione całkowicie na płasko. Podnóżek można maksymalnie 45 ° obniżyć w dół, a tym samym przyczynia się do optymalnego ...

Madeinfit Łóżko Składane Do Masażu Mad Niebieskie. Mad008 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Stół kosmetyczny do masażu MAD niebieskie.Regulowane 3 segmentowe łóżko kosmetyczne do masażu, model MAD wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze niebieskim. Stół, dzięki prostemu montażowi i kompaktowej formie w stanie złożenia do postaci walizki, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, ...

Sknet 2-Seg. Stół Łóżko Do Masażu W Kolorze Niebieskim 5,0 / 5 Napisz opinię / 2 pytania

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Profesjonalne i super komfortowe.

St-Life Materac do Masażu 608 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Materac ST-LIFE 608 to profesjonalny, wysoko zaawansowany technologicznie materac ugniatająco-masujący . Doskonale sprawdza się w masażu sportowym, jak i rehabilitacyjnym.

Aveno Life Krzesło Do Masażu Travello - Beige 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Travello to łatwe w transporcie i funkcjonalne krzesło rehabilitacyjne o dużych możliwościach regulacji, przeznaczone dla studentów szkół masażu oraz hobbystów.

Sknet 3-Seg. Stół Łóżko Do Masażu W Kolorze Niebieskim 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżko do masażu. Profesjonalne i super komfortowe.

Aveno Life Stół Do Masażu Verona 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Aluminiowy stół do masażu dla poszukujących dobrej jakości w przystępnej cenie.