Lodówki turystyczne

4,6 z 32304 opinii

Lodówki turystyczne

Tylko oferty

Cena

Producent

Pojemność

Zasilanie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Lodówki turystyczne - opinie

Idealny wyjazd za miasto z lodówkami turystycznymi

Podróżowanie jest pasją wielu z nas. Przed wyruszeniem w podróż powinniśmy zadbać o kilka spraw organizacyjnych, tak by wymarzony wyjazd nie zamienił się w horror. Jednym z elementów, o których należy pamiętać, jest pożywienie. Utrzymanie świeżego jedzenia i picia jest dziecinnie proste dzięki lodówkom turystycznym. Lodówki turystyczne można ze sobą zabrać na popołudniowe wyjście do parku czy weekendowy wyjazd za miasto. Z łatwością zapakujesz je do samochodu. Nic dziwnego, że popularność lodówek turystycznych stale rośnie. Na Ceneo.pl znajdziesz lodówki turystyczne na każdą okazję.

Lodówki turystyczne na popołudniowy wyjazd i weekendową wycieczkę

Na rynku dostępne są setki modeli lodówek turystycznych. Ceneo.pl podpowiada, czym się kierować podczas wyboru lodówki turystycznej. W pierwszej kolejności określ, jaka pojemność lodówki turystycznej jest Ci potrzebna. Na Ceneo.pl znajdziesz lodówki turystyczne o pojemności od 4 do 60 litrów. Pojemność lodówki turystycznej zależy od tego, jak długie wyjazdy planujesz – im dłuższy wyjazd, tym więcej jedzenia jest nam potrzebne – oraz od liczby osób korzystających z lodówki turystycznej. Przeciętnemu użytkownikowi wystarczą lodówki turystyczne o pojemności od 15 do 25 litrów. Pojemność lodówki turystycznej wpływa oczywiście na jej wielkość oraz wagę. Jeżeli podróżujesz samochodem, wielkośći waga lodówki turystycznej nie ma aż takiego znaczenia. Większość lodówek turystycznych z Ceneo.pl z łatwością zmieścisz w bagażniku samochodu. Natomiast jeżeli podróżujesz pociągiem, warto wybrać lżejszą lodówkę turystyczną kosztem jej pojemności. Ważny jest także wygodny oraz ergonomiczny uchwyt ułatwiający przenoszenie lodówki turystycznej.

Lodówka turystyczna na wkłady chłodzące czy lodówka turystyczna elektryczna?

Na Ceneo.pl znajdziesz dwa podstawowe rodzaje lodówek turystycznych: lodówki turystyczne na wkłady chłodzące oraz lodówki turystyczne elektryczne. Lodówki turystyczne na wkłady nie wymagają podłączenia do zasilania elektrycznego. Doskonale sprawdzą się podczas wyjścia na plażę czy na piknik do lasu. Lodówki turystyczne na wkłady utrzymują niską temperaturą od kilku do nawet kilkunastu godzin. Lodówki turystyczne elektryczne zasilane są z zapalniczki samochodowej lub sieci. Ich zaletą jest to, że mogą zarówno chłodzić, jak i podgrzewać jedzenie. Możesz więc z nich korzystać zarówno latem, kiedy zależy nam na utrzymaniu schłodzonych napojów, jak i zimą, gdy z chęcią posilimy się ciepłym posiłkiem. Nowoczesne lodówki turystyczne wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji. Warte uwagi są kontrolki grzania lub chłodzenia oraz wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są między innymi informacje o temperaturze wewnątrz lodówki turystycznej, co znacznie ułatwia kontrolowanie, czy jedzenie lub picie nie ulegnie rozmrożeniu. Na Ceneo.pl znajdziesz lodówki turystyczne najlepszych i najbardziej doświadczonych producentów, na przykład Campingaz, Waeco czy Ezetil.