Literatura podróżnicza i przewodniki Majorka i Minorka

4,7 z 68185 opinii
Kto z nas nie lubi wylegiwać się na plaży w egzotycznym zakątku kuli ziemskiej. Majorka i Minorka to jedne z najczęściej wybieranych miejsc wakacyjnego wypoczynku. Majorka jako wizytówka i największa wyspa archipelagu stała się turystycznym centrum. Jeśli więc jesteś wielbicielem drzewek pomarańczowych, oliwek, fig i winorośli z pewnością ta niezwykła wyspa Cię zachwyci. Dopełnieniem tego magicznego krajobrazu są z pewnością również wiatraki i kwitnące drzewka migdałowe i wiśniowe. Minorkę natomiast polecimy amatorom ciszy i spokoju, estetom doceniającym malowniczość ukrytych plaż i klimatycznych miasteczek.
Jednak każdy doświadczony turysta wie, że aby odpowiednio przygotować się do zwiedzania, należy zaopatrzyć się w rzetelny i aktualny przewodnik, a także w literaturę podróżniczą, która podpowie nam co nieco na temat historii i kultury odwiedzanego przez nas miejsca.
Dlatego też specjalnie dla Was Ceneo.pl przygotowało rozbudowaną ofertę przewodników i literatury na temat magicznej Majorki i Minorki. Dzięki nam Twoja podróż stanie się niezapomniana, a czas poświęcony na urlop wykorzystasz w sposób twórczy i aktywny. Przygotowaliśmy także zestaw praktycznych filtrów, dzięki którym znajdziecie dokładnie to, czego szukacie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Autor

Wydawnictwo

Rok wydania

Seria

Miejsca

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki podręcznik i kurs Excela wybrać? Poprzednie Następne

Jaki podręcznik i kurs Excela wybrać?

Excel to jedno z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w wielu firmach. Nic więc dziwnego, że jego znajomość stała się w ciągu ostatnich kilkunastu lat niemal koniecznością. W niniejszym poradniku podpowiadamy wam, jaki podręcznik i kurs Excela wybrać, aby nasza inwestycja przyniosła planowany efekt.

Karaiby – wyjazd marzeń? Poprzednie Następne

Karaiby – wyjazd marzeń?

Być może dotychczas Karaiby brzmiały dla was bardzo egzotycznie, ale czasy się zmieniły – dalekie wyjazdy za granicę nie są już niczym trudnym i niczym nieosiągalnym. Aby wybrać się na egzotyczną podróż po wyspach Morza Karaibskiego wystarczy tylko odrobina wysiłku!

Jaki książkowy horror przeczytać? Polecamy 6 tytułów Poprzednie Następne

Jaki książkowy horror przeczytać? Polecamy 6 tytułów

Twórcy filmów oraz gier mają ułatwione zadanie w straszeniu odbiorców, ponieważ mogą bazować na obrazie i dźwięku. Prawdziwe wyzwanie stoi więc przed twórcami literatury grozy, ponieważ ich jedynym narzędziem jest słowo pisane i wyobraźnia czytelników. Poniżej przedstawię kilka książkowych horrorów, które do perfekcji opanowały sztukę straszenia bądź obrzydzenia.

Miejsca: Majorka i Minorka Usuń wybrane filtry
Majorka Pascal Lajt 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
  • Seria: PASCAL LAJT
  • Autor: Pawłowski Marek, Siewak-Sojka zofia, Marchlik An