Lalki Barbie

4,7 z 169645 opinii
Każda okazja jest dobra, żeby podarować lalkę swojej dziewczynce. Lalki Barbie to ten rodzaj zabawek, który umożliwia małym kobietkom zabawę w dorosłe życie. Dziewczynki w ten sposób samodzielnie i nie namawiana przez nikogo utożsamiają się z rolami kobiety, matki i opiekunki. Dodatkowo rozwijają swoją wyobraźnię i umiejętności społeczne.

Lalki Barbie jaką wybrać na prezent dla dziewczynki?

Lalka Barbie występuje w wielu wariantach. Może być księżniczką z bajki, postacią z filmu, przedstawicielką interesującego zawodu lub sympatyczną dziewczyną z sąsiedztwa. Owa różnorodność pozwala na nieograniczoną pomysłowość w wymyślaniu nowych zabaw. Lalki nie tylko dostarczają zabawy, ale też wspierają rozwój małego dziecka. Wymyślanie scenek i ról prowadzi do wzrostu kreatywności i nawet pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów z rówieśnikami. Uśmiechnięte lalki Barbie, ich oryginalne ubrania i dodatki wyrabiają w przyszłych kobietach poczucie piękna i estetyki. Wymyślając im role i nierzadko życiorysy, dziewczynki uczą się jak wygląda dorosłe życie, przyjaźń a nawet miłość. Wprowadzenie lalki chłopaka, czy lalki przedstawiającej młodszą siostrę, nauczyło dzieci naśladować pozytywne relacje rodzinne. Dodatkowe akcesoria w postaci zwierząt domowych uczulają dziecko na tematykę opieki nad słabszym i potrzebującym opieki. Lalki Barbie jako przedstawicielki różnych zawodów, objaśniają dzieciom świat dorosłych i ich ról w życiu. Budują rozległe zainteresowania i ambicje dotyczące przyszłości. Przede wszystkim jednak uczą wzajemnego zrozumienia i tolerancji.
Zobacz strefę Barbie
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Wiek dziecka
Bohater
Materiał
Efekty
Certyfikaty, opinie, atesty
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czym są laleczki L.O.L. Surprise? Fenomen kulek z zabawkami Poprzednie Następne
Plastikowa kula, która kryje w sobie laleczkę i akcesoria do zabawy nią to hit wśród dzieci. Czy twoja córka także marzy o lalce L.O.L. Surprise? Dowiedz się, dlaczego L.O.L.? Co sprawia, że akurat ona jest dziś must have większości dziewczynek.
Lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat Poprzednie Następne
Lalki do zabawy dla dziewczynek cieszą się nieprzemijającą miłością dzieci. Zobacz, jakie lalki dla dziewczynek w wieku 5 lat trafią do gustu każdej malutkiej mamy.