Sklep zoo-dragon.pl - Kuwety dla kotów

4,6 z 126733 opinii
Kuwety dla kotów to nieodzowny element wyposażenia domu każdego właściciela kota. Wybierając kuwety dla kotów warto zwrócić uwagę na materiały, z których zostały one wykonane. Oczywiście najlepsze będą bardzo wytrzymałe tworzywa sztuczne. Wyróżnia je wysoka odporność na zarysowania i zniszczenie. Wybierając kuwety dla kotów należy sprawdzić, czy użyte materiały są nietoksyczne, czyli po prostu bezpieczne dla pupila. Kształt kuwety dla kotów ma równie duże znaczenie. Odpowiednio wyprofilowany produkt zapobiega wysypywaniu się żwirku z wnętrza kuwety, co pozwala na zaoszczędzenie czasu przeznaczonego na sprzątanie. Kuwety dla kotów najnowszej generacji są praktycznie samoobsługowe. W tej kategorii dostępne są produkty, które działają automatycznie: spłukują odchody, myją i wysuszają wnętrze kuwety. W tego typu kuwetach dla kotów nie stosuje się tradycyjnej wyściółki, ale wielokrotnie zmywalne granulki. Automatyczne kuwety dla kotów wyposażone są w filtr węglowy, którego zadaniem jest neutralizacja nieprzyjemnego zapachu. Warto zdecydować się na te produkty, ze względu na to, że właściciel kota nie musi martwić się rozsypanym piaskiem czy brudem.

Wybierz Kuwety dla Kotów

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Wysokość

Szerokość

Długość

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety?

Zastanawiasz się, jak należy przygotować kuwetę i jak nauczyć swojego kota korzystać z niej? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą Ci, jak to zrobić.

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Jak przygotować się do podróży w kotem? Poprzednie Następne

Jak przygotować się do podróży w kotem?

Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.

Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne

Jakich rzeczy potrzebuje kot?

Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota

Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.

Kuwety dla kotów - opinie

Tylko oferty: zoo-dragon.pl Usuń wybrane filtry