Kucyki Dla chłopców

4,7 z 134231 opinii
Kto nigdy nie miał małej córeczki, chrześnicy, siostrzenicy, czy siostrzyczki, ten nigdy nie uwierzy jak ważne dla młodej damy jest mieć własnego… kucyka! Ale niewielu stać na dom z wielkim ogrodem i prawdziwego kuca, na którym mała pociecha może pojeździć. Na szczęście na pomoc przychodzą producenci zabawek, którzy przygotowali ponad 200 modeli zabawkowych kucyków, tak by każda mała dziewczynka znalazła ten jeden wymarzony. A może więcej niż jeden?

Wybór jest duży, choć większość tego rynku zagarnęła firma Hasbro, czyli producent niezwykle popularnej serii My Little Pony. Najpopularniejszymi kucykami z tej serii są dwie księżniczki – Celestia i Cadence oraz ich zamek. Wystarczy powiedzieć, że księżniczkę Cadence w stroju ślubnym można kupić w ponad 30 sklepach internetowych! Któraż dziewczynka się oprze, kiedy ta księżniczka... przemówi do niej w języku polskim!?

Do kucyków oczywiście można dobrać niezwykłe akcesoria – od zwyczajnych szczoteczek do pielęgnacji sierści i długich grzyw, przez lusterka, liczne dodatki dodające urody i atrybutów (jak choćby strój weselny), aż do zdalnie sterowanych karet. Wybór niczym przy Lalkach Barbie! No ale któż oprze się prośbom małych dziewczynek proszących o koleżankę dla swojego kucyka?

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

$$_Usuń filtr

Wiek dziecka

Materiał

Bohater

Efekty dźwiękowe

Efekty świetlne

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeznaczenie: Dla chłopców Usuń wybrane filtry